PARTNER PORTALU

Wrocławskie osiedle Archicomu z wcześniejszym pozwoleniem na użytkowanie

Wrocławianie szybciej zamieszkają w krzyckiej inwestycji Archicomu. Odbiory mieszkań przy ul. Kobierzyckiej zaczną się wcześniej niż pierwotnie założył deweloper.

Autor: HouseMarket.pl 30 września 2015 14:48

Zespół trzech kameralnych budynków Archicomu otrzymał pozwolenie na użytkowanie przed czasem. To dobra informacja przede wszystkim dla przyszłych mieszkańców Selenzy. Dzięki szybkim postępom prac budowlanych odbiory mieszkań będą możliwe przed deklarowanym w umowach terminem i rozpoczną się już pod koniec października. Deweloper zapowiada, że podpisywanie aktów notarialnych rozpocznie się jeszcze w tym roku, czyli około pół roku wcześniej niż przewidują to umowy zawarte z klientami.

- Poszukujący nowego mieszkania we Wrocławiu od lat najchętniej wybierają Krzyki, dlatego Selenza od samego początku cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów. Kameralne budynki, sprawdzone układy mieszkań i bliskość parku, to najczęściej wymieniane przez klientów atuty osiedla. Dziś inwestycja jest w 94 proc. sprzedana, a do wyboru zostały ostatnie mieszkania. Mamy nadzieję, że sukces sprzedażowy Selenzy powtórzymy na pozostałych naszych inwestycjach w tej części Wrocławia – mówi Tomasz Sujak, członek zarządu Archicomu.

Archicom prowadzi obecnie trzy inne inwestycje na Krzykach: Róży Wiatrów, Na Krzyckiej i Ogrody Hallera. Deweloper planuje rozwijać swoją ofertę w tej części miasta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych