PARTNER PORTALU

Wschodnia 19 gwarantem wygodnej przyszłości

Wiele osób decydujących się na zakup mieszkania, szuka najatrakcyjniejszej oferty. Jak pokazują statystyki duże znaczenie ma cena, lokalizacja oraz dobre zaplecze edukacyjne i usługowo-handlowe. Inwestycja Wschodnia 19 zlokalizowana w Luboniu zapewnia ciszę, spokój, a co istotne dostęp do wielu udogodnień.

Autor: HouseMarket.pl 30 marca 2016 16:39

Dla osób, które poszukują mieszkania w przystępnej cenie Luboń stanowi dobrą opcję. Bliskość terenów zielonych (np. Wielkopolskiego Parku Narodowego) i dobra komunikacja z centrum Poznania to czynniki przemawiające za wyborem Wschodniej 19.

Co istotne, Luboń posiada bogate zaplecze edukacyjne oraz usługowo-handlowe. Cztery szkoły podstawowe, dwa gimnazja i wiele możliwości spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży (np. place zabaw, park na Wzgórzu Papieskim, dom kultury, hala widowiskowo-sportowa) to dobra perspektywa dla rodzin. Miasto dba również o infrastrukturę drogową, aktualnie trwa remont ulicy Wschodniej.

Wschodnia 19 to inwestycja z 146 mieszkaniami i dwoma lokalami usługowymi. Mieszkania zostały tak zaprojektowane, by zapewnić maksymalną funkcjonalność pomieszczeń i dać dużą swobodę aranżacji wnętrza. Deweloper oferuje zarówno mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe, jak i dwupoziomowe apartamenty z przestronnymi tarasami.

Metraż mieszkań waha się między 38 a ponad 100 mkw. Ceny rozpoczynają się już od 4 610 zł brutto za mkw. – Ponadto, wybudowane zostaną skrytki lokatorskie, hala garażowa pod budynkiem i cichobieżne  windy w każdej z pięciu klatek schodowych – zaznacza Jarosław Szkopek, przedstawiciel inwestora NCS-Bud.

Jednym z ważniejszych elementów wyróżniających tę inwestycję jest zastosowanie energooszczędnego sytemu ogrzewania przygotowanego do indywidualnego sterowania poborem ciepła. Na najwyższej kondygnacji architekt zaprojektował zielone tarasy, które przynależą do lokali i stanowią „zielony pokój” mieszkańców ostatniego piętra.

- Atutem jest wewnętrzny dziedziniec, który w sposób architektoniczny osłonięty budynkiem, stworzy zamkniętą strukturę, zapewniającą bezpieczeństwo i prywatność mieszkańców osiedla – dodaje Jarosław Szkopek.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych