PARTNER PORTALU

Wschodnia 19 – nowa inwestycja NCS-Bud

Wschodnia 19 to pięciokondygnacyjny budynek, w którym znajdzie się 146 mieszkań o powierzchni od 38 do ponad 88 mkw. Powstaje w Luboniu.

Autor: HouseMarket.pl 04 lutego 2016 15:11

W inwestycji zaprojektowano również dwa lokale usługowe. Deweloper oferuje mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe, oraz dwupoziomowe apartamenty z przestronnymi tarasami. Ceny rozpoczynają się od 4 700 zł brutto za mkw. Inwestor zaplanował również skrytki lokatorskie, halę garażową pod budynkiem i cichobieżne windy w każdej z pięciu klatek schodowych.

Mieszkania zostaną oddane do użytku w stanie deweloperskim. Większość lokali będzie dostępna w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Jednym z ważniejszych elementów wyróżniających tę inwestycję jest zastosowanie energooszczędnego sytemu ogrzewania przygotowanego do indywidualnego sterowania poborem ciepła oraz ogrzewania olejowego.

Na ostatniej kondygnacji architekt zaprojektował zielone tarasy. Część z nich będzie dostępna dla wszystkich lokatorów budynku, a część tylko dla mieszkańców ostatniej kondygnacji. Atutem jest wewnętrzny dziedziniec, który w sposób architektoniczny osłonięty budynkiem, stworzy zamkniętą strukturę.

Inwestycję na Wschodniej wyróżnia dobre połączenie komunikacyjne z Poznaniem. W niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się sklepy, apteki, centrum handlowe, place zabaw i liczne tereny rekreacyjne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych