PARTNER PORTALU

Wschodnia 19: Pierwsza łopata wkopana

Deweloper NCS-Bud oficjalnie rozpoczął budowę nowej inwestycji w Luboniu. Wschodnia 19 to projekt w ramach, którego postanie 146 mieszkań, podziemna hala garażowa oraz dwa lokale usługowo-handlowe.

Autor: HouseMarket.pl 17 czerwca 2016 14:34

Luboń to teren wchodzący w skład aglomeracji miejskiej Poznania. Często miasto określane jest również jako sypialnia stolicy Wielkopolski. Wszystko ze względu na dogodną lokalizację, dobre połączenie komunikacyjne z Poznaniem, a także zdecydowanie niższe ceny za metr kwadratowy.

Przy ulicy Wschodniej 19, w Nowym Centrum Lubonia, rozpoczęła się właśnie budowa nowej inwestycji deweloperskiej. Na projekt firmy NCS-Bud składa się pięciokondygnacyjny budynek z 146 mieszkaniami i dwoma lokalami usługowo-handlowymi.

Proponowane metraże wahają się od 38 do ponad 88 mkw. Lokale są dostępne w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych. – Nasze mieszkania zostały tak zaprojektowane, by przyszłym mieszkańcom zapewnić komfort, swobodę aranżacji i funkcjonalność. Ponadto, ważny jest również program MdM, dlatego lokale mieszczą się w jego ramy – podkreśla Jarosław Szkopek, przedstawiciel inwestora Wschodnia 19.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma CMX Park 2. Za sprzedaż odpowiedzialne jest biuro pośrednictwa Celka&Frąckowiak Nieruchomości.

Wewnętrzny dziedziniec inwestycji Wschodnia 19 będzie miał charakter zamknięty, w sposób architektoniczny zostanie osłonięty przez budynek, a to z pewnością zapewni przyszłym mieszkańcom, w szczególności najmłodszym, spokój i bezpieczeństwo.

– Budynek poprzez połączenie klasycznej architektury, zastosowanie odwróconego dachu, zielonych tarasów na ostatniej kondygnacji i nowoczesnych dodatków nadaje unikalny charakter oraz idealnie wkomponowuje się w otoczenie – dodaje Jarosław Szkopek. Ceny rozpoczynają się już od 4 610 zł brutto za mkw.

Zakończenie inwestycji planowane jest na przełomie 2017 i 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych