PARTNER PORTALU

Wschodnia 19 wkrótce wyjdzie z ziemi

W nowym centrum Lubonia powstaje inwestycja Wschodnia 19. Projekt kusi zielenią na ostatniej kondygnacji, przestronnymi pomieszczeniami, dwupoziomowymi apartamentami, a także bliskością terenów zielonych oraz dogodną komunikacją z centrum Poznania. Obecnie trwa budowa podziemnych garaży. Już wkrótce rozpoczną się prace zasadnicze związane z budową mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 16 maja 2017 13:31

Wschodnia 19 to inwestycja mieszkaniowa, w ramach której powstaje pięciokondygnacyjny budynek z podziemną halą garażową oraz komórkami lokatorskimi. – Aktualnie trwają prace związane z garażami. Kładziemy słupy oraz ściany. Chcemy jak najszybciej przejść do właściwej części budowy, a więc poziomów mieszkalnych – mówi Jarosław Szkopek, przedstawiciel inwestora Wschodnia 19.

Projekt zakłada wybudowanie 146 mieszkań oraz dwóch lokali usługowo-handlowych. W sprzedaży dostępne są mieszkania dwu- i trzypokojowe oraz większe, czteropokojowe z przestronnymi tarasami. – Wsłuchując się w głosy płynące od klientów zdecydowaliśmy się na przeprojektowanie części mieszkań. Już wkrótce w ofercie znajdą się również dwupoziomowe apartamenty z czterema pokojami – dodaje Jarosław Szkopek. Zainteresowani mogą wybierać lokale o powierzchni od 38,17 do 88,40 mkw. Ich cena waha się między 4 380 a 5 350 zł brutto za mkw. Mieszkania dostępne są w standardzie deweloperskim. Inwestor zadbał również o dodatkowe udogodnienia. Każda klatka schodowa zostanie wyposażona w cichobieżną windę. Niewątpliwym walorem jest też wewnętrzny dziedziniec, który zostanie w sposób architektoniczny osłonięty budynkiem, tym samym zapewniając bezpieczeństwo i prywatność przyszłym mieszkańcom.

Niezaprzeczalnym atutem jest lokalizacja Wschodniej 19. Niedaleko inwestycji mieści się Wielkopolski Park Narodowy, gdzie na amatorów biegania czy jazdy rowerem czekają ścieżki spacerowe i trasy rowerowe. Nieopodal mieszczą się też przedszkola, szkoły podstawowe oraz gimnazja. Z kolei, sprawna komunikacja podmiejska gwarantuje dojazd do stolicy Wielkopolski w kilka minut. Dodatkowo, w szybki sposób można dotrzeć do autostrady A2.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych