PARTNER PORTALU

Wystartowała sprzedaż 4. etapu Stacji Nowy Ursus

Robyg rozpoczęła sprzedaż 227 lokali w czwartym etapie osiedla Stacja Nowy Ursus w Warszawie. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Posagu 7 Panien, w Warszawie.

Autor: housemarket.pl 28 września 2017 10:07

Stacja Nowy Ursus cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących, a realizacja inwestycji postępuje bardzo sprawnie. Pierwszy etap projektu został już zakończony i właśnie trwają odbiory lokali. Jednocześnie wkrótce zostaną uruchomione lokale usługowe w ramach etapu, uzupełniając tym samym ofertę usługową w okolicy.

Inwestycja zlokalizowana przy ul. Posagu 7 Panien w Wraszawie - tylko 12 minut od centrum miasta i w bezpośredniej bliskości trasy S2 i S8 – docelowo zakłada realizację około 1000 mieszkań oraz lokali usługowych.

W ramach projektu w Ursusie dostępne są mieszkania w metrażach od 31 mkw do 80 mkw – wszystkie wyposażone będą w system Smart House w standardzie. Prace budowlane w tym etapie rozpoczęły się w III kw. 2017, a ich zakończenie zaplanowano na IV kw. 2018 r. I etap Stacji Nowy Ursus, który został już oddany do użytkowania mieszkańcom, okazał się dużym sukcesem – w krótkim czasie sprzedano ponad 150 lokali. 

Budynki wyposażone będą w energooszczędne oświetlenie LED, a także panele fotowoltaiczne, które umożliwią ekologiczne zasilanie części wspólnych. Dzięki bezpłatnie instalowanemu systemowi Smart House mieszkańcy zyskują realny wpływ na bezpieczeństwo swojego „M”, a dodatkowo oszczędzają – zdalna kontrola sprzętów elektronicznych i elektrycznych w domu czy regulacja ogrzewania to rachunki niższe nawet do 30%. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych