PARTNER PORTALU

Yacht Park do wzięcia. PHN włączy do oferty kolejne trzy budynki

Już wkrótce do oferty PHN dołączą trzy kolejne budynki apartamentowe w inwestycji Yacht Park w Gdyni.

Autor: HouseMarket.pl 14 września 2017 09:03

Deweloper uzyskał już pozwolenia na budowę pierwszego etapu, a w lipcu ogłosił przetarg na wybór generalnego wykonawcy, który - oprócz trzech pierwszych budynków projektu - wykona również marinę.

- W listopadzie wybierzemy generalnego wykonawcę i rozpoczniemy prace na budowie - mówi Piotr Staroń, członek zarządu ds. Finansowych PHN.

Pierwszy etap inwestycji cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. W chwili obecnej 45 z 71 dostępnych w ofercie apartamentów znalazło już nabywców. - Obserwujemy popyt na duże powierzchnie - mówi Piotr Staroń. - Klienci chętnie rezerwują i kupują apartamenty o największym metrażu, dzięki temu sprzedaliśmy już ok. 70 proc. powierzchni pierwszego etapu projektu Yacht Park.

PHN zamierza w najbliższym czasie włączyć do oferty kolejne trzy 5-kondygnacyjne budynki kompleksu apartamentowego. Oprócz lokali mieszkalnych, w ramach inwestycji na gdyńskim Molo Rybackim, powstanie nowoczesna przystań jachtowa oraz aleja spacerowa z butikami i restauracjami. Łącznie w ramach kompleksu powstanie ponad 13 tys. mkw. powierzchni użytkowej, w tym 135 apartamentów o łącznej powierzchni około 9,5 tys. mkw. Lokale zlokalizowane na parterze budynków zostaną zaaranżowane pod działalność handlowo-usługową.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych