PARTNER PORTALU

Yacht Park zyska marinę. PHN ma zielone światło na budowę

PHN otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę mariny jachtowej w ramach inwestycji Yacht Park przy Molo Rybackim w Gdyni.

Autor: HouseMarket.pl 01 września 2017 14:20

Decyzja Wojewody Pomorskiego, zatwierdzająca projekt budowlany oznacza, że wkrótce, obok prestiżowego kompleksu apartamentów usytuowanego na gdyńskim Molo Rybackim, rozpoczęta zostanie budowa nowoczesnej przystani jachtowej dla 120 jednostek. Budowa zarówno budynków mieszkalnych, jak i mariny zostanie zakończona w zbliżonym terminie.

- Jest nam miło poinformować o uzyskaniu niezbędnych pozwoleń na budowę mariny, będącej istotnym, a wręcz niezbędnym elementem inwestycji Yacht Park. Realizacja tego unikatowego projektu to dla nas wyzwanie, które ma na celu stworzenie unikatowego miejsca dla wyjątkowych ludzi oraz rewitalizację zabudowy Gdyni na miarę XXI wieku - mówi Maciej Jankiewicz, prezes zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości.

Marina zlokalizowana przy trzech pomostach, pozwoli na swobodne cumowanie 120 łódek o maksymalnej długości 14 metrów, a jej największą zaletą będzie głębokość. Dzięki inwestycji powstanie druga w Gdyni marina i będzie to najnowocześniejsza infrastruktura portu jachtowego w Europie.

Yacht Park to prestiżowa inwestycja składająca się z sześciu 5-kondygbacyjnych budynków położonej na obszarze Molo Rybackiego w Gdyni. W ramach kompleksu ma powstać 12 tys. mkw. powierzchni użytkowej, w tym 135 apartamentów.  Lokale zlokalizowane na parterze budynków zostaną zagospodarowane pod działalność handlowo-usługową.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych