PARTNER PORTALU

YIT wybrał generalnego wykonawcę II etapu Nordic Mokotów

Generalnym wykonawcą, wyłonionym w trybie przetargu, został Unibep. Firma rozpoczęła realizację II etapu inwestycji Nordic Mokotów w pełnym zakresie robót wykonawczych.

Autor: housemarket.pl 04 października 2017 15:55

Do zadań wykonawcy będzie należeć budowa drugiego etapu Nordic Mokotów, wykonanie przyłączy mediów, całej infrastruktury, a także zagospodarowanie terenu.

- Unibep podobnie jak YIT, ma doświadczenie na wielu zagranicznych rynkach. Jestem więc przekonana, że współpraca z tak doświadczonym partnerem to gwarancja nie tylko wysokiej jakości wykonania czy terminowości realizacji projektów. Jest to przede wszystkim pewność, że jak najlepiej odpowiemy na potrzeby naszych klientów – mówi Joanna Lewandowska, dyrektor techniczny YIT w Polsce.

Unibep z Bielska Podlaskiego to obecnie jedna z czołowych firm budowlanych w kraju i największy polski eksporter usług budowlanych. Działa w różnych segmentach branży budowlanej. Jest generalnym wykonawcą nie tylko w Polsce, ale i za granicą (działa m.in. na rynku białoruskim, realizując budowę dużego centrum handlowego w Grodnie).

- Obecnie na terenie Warszawy budujemy ok. sześciu tysięcy mieszkań. Cieszy nas, że będziemy współpracować z YIT przy bardzo interesującym projekcie deweloperskim, jakim jest II etap inwestycji Nordic Mokotów – mówi Wojciech Jarmołowicz, rzecznik prasowy Unibep. 

Nordic Mokotów to pierwszy projekt mieszkaniowy YIT w Polsce. Pierwszy z trzech etapów dobiegł końca i obejmuje 119 mieszkań (blisko 7,5 tys. mkw PUM). Finalnie ma ich powstać blisko 300 (prawie 18 tys. mkw PUM). Teren osiedla o powierzchni 7.343 mkw zlokalizowany jest w części Mokotowa, która może się pochwalić bardzo korzystnym dojazdem zarówno do centrum Warszawy, jak i do lotniska Chopina. Z wyższych pięter budynków będzie można podziwiać nie tylko zieloną przestrzeń Mokotowa, ale również panoramę i centrum Warszawy. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych