PARTNER PORTALU

Z apartamentów Błonia Residence widać kopiec Kościuszki

Budowaną przez Temmerman Investment inwestycję – Błonia Residence tworzy czterokondygnacyjny budynek mieszkalny przy ul. Leszczynowej 9 w Krakowie. Z jego zachodnich okien widać będzie Kopiec Kościuszki.

Autor: HouseMarket.pl 11 lipca 2016 09:59

Prosta, ponadczasowa forma budynku oprawiona została w szlachetne materiały, w tym granit i piaskowiec. Bogato przeszklone powierzchnie zapewniają doskonałe doświetlenie mieszkań. W ofercie znajduje się 26 luksusowych apartamentów wraz z miejscami postojowymi w garażu podziemnym.

Na kondygnacjach od pierwszej do trzeciej zaprojektowano 24 mieszkania o zróżnicowanym metrażu: od dwóch do czterech pokoi z obszernymi balkonami lub przydomowymi ogródkami na parterze. W kondygnacji poddasza użytkowego znajdą się dwa ekskluzywne, wielopokojowe apartamenty o powierzchni 172 mkw. i 167 mkw. Wyposażone zostaną w przestronne balkony i tarasy.

Strukturę pozostałych zaplanowano następująco: 14 apartamentów dwupokojowych, siedem trzypokojowych, dwa czteropokojowe i jeden pięciopokojowy. Budynek jest wyposażony w nowoczesną windę. Inwestycja powstaje w dwóch etapach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych