PARTNER PORTALU

Zaawansowany etap budowy apartamentowca Nordic Haven

Bryła nowego apartamentowca w Bydgoszczy będzie gotowa jeszcze w tym roku.

Autor: HouseMarket.pl 08 kwietnia 2015 09:36

Zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Nordic Haven jest pierwszą na tak dużą skalę inwestycją w Bydgoszczy. Gmach ma mierzyć 55 m wysokości, posiadać18 kondygnacji i składać się z 129 mieszkań.

Dotychczas powstały dwie podziemne oraz cztery naziemne kondygnacje. Na trzech pierwszych piętrach znajdą się lokale handlowe i usługowe z przeznaczeniem m.in. na restaurację, klub fitness, biura, gabinety lekarskie oraz sklep wielkopowierzchniowy. Na poziomie pierwszego piętra położone jest wewnętrzne patio o pow. prawie 2 tysięcy mkw. Z tego miejsca mieszkańcy będą mogli podziwiać panoramę Bydgoszczy oraz przepływającą obok budynku Brdę.

- Budowa dziedzińca wymagała odpowiedniej technologii. Musiała tu być wykonana kablobetonowa konstrukcja sprężona stropu o rozpiętości 26 metrów bez żadnej podpory. To pierwsza w Polsce konstrukcja tego typu na taką skalę – wyjaśnia Marcin Gąsior, dyrektor ds. inwestycji w Nordic Development S.A.

Powierzchnię od 4 do 15 kondygnacji zajmą apartamenty - w tym dwupoziomowe o powierzchni ponad 130 mkw. Na 15. piętrze znajduje się lokum liczące blisko 268 mkw. Apartamenty wyposażone będą w inteligentny system Delta Dore.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych