PARTNER PORTALU

Zajezdnia Poznań chwali się szybkim tempem sprzedaży

W niecałe pięć miesięcy od uruchomienia sprzedaży, Zajezdnia Poznań przekroczyła wynik 25 proc. sprzedanej powierzchni.

Autor: HouseMarket.pl 15 lutego 2016 11:16

Od września sprzedane zostały 62 mieszkania z dostępnych 206 oraz cztery lokale komercyjne z dostępnych 22. Wszystko poparte aktami notarialnymi. Kolejne mieszkania (21) i lokale (4) są w rezerwacji, co stanowi następne 9 proc. Zespół sprzedażowy zamierza utrzymać podobne tempo sprzedaży pierwszego etapu inwestycji.

W chwili obecnej pozostało jeszcze ok. 125 mieszkań oraz 14 lokali usługowych. W kolejnych etapach na rynek trafią 153 mieszkania oraz 9 lokali. W całej inwestycji dostępnych w sumie będzie 359 mieszkań oraz 31 lokali usługowych i 430 miejsc parkingowych. Pojawią się również przestrzenie biurowe – 9,5 tys. mkw. powierzchni

Zajezdnia Poznań cieszy się powodzeniem z uwagi na doskonałą lokalizację w samym centrum Jeżyc, z niewielką odległością od Międzynarodowych Targów Poznańskich, dworca PKP czy też lotniska. Mniejsze mieszkania wzbudzają zainteresowanie głównie z powodów inwestycyjnych, większymi natomiast interesują się rodziny chcące zamieszkać na Jeżycach ze względu na oszczędność czasu i dostępność wszystkiego co niezbędne do codziennego życia.

Generalnym wykonawcą pierwszego etapu inwestycji Ref Eastern Opportunities jest firma Eiffage Polska Budownictwo.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych