PARTNER PORTALU

Zajezdnia Poznań chwali się szybkim tempem sprzedaży

W niecałe pięć miesięcy od uruchomienia sprzedaży, Zajezdnia Poznań przekroczyła wynik 25 proc. sprzedanej powierzchni.

Autor: HouseMarket.pl 15 lutego 2016 11:16

Od września sprzedane zostały 62 mieszkania z dostępnych 206 oraz cztery lokale komercyjne z dostępnych 22. Wszystko poparte aktami notarialnymi. Kolejne mieszkania (21) i lokale (4) są w rezerwacji, co stanowi następne 9 proc. Zespół sprzedażowy zamierza utrzymać podobne tempo sprzedaży pierwszego etapu inwestycji.

W chwili obecnej pozostało jeszcze ok. 125 mieszkań oraz 14 lokali usługowych. W kolejnych etapach na rynek trafią 153 mieszkania oraz 9 lokali. W całej inwestycji dostępnych w sumie będzie 359 mieszkań oraz 31 lokali usługowych i 430 miejsc parkingowych. Pojawią się również przestrzenie biurowe – 9,5 tys. mkw. powierzchni

Zajezdnia Poznań cieszy się powodzeniem z uwagi na doskonałą lokalizację w samym centrum Jeżyc, z niewielką odległością od Międzynarodowych Targów Poznańskich, dworca PKP czy też lotniska. Mniejsze mieszkania wzbudzają zainteresowanie głównie z powodów inwestycyjnych, większymi natomiast interesują się rodziny chcące zamieszkać na Jeżycach ze względu na oszczędność czasu i dostępność wszystkiego co niezbędne do codziennego życia.

Generalnym wykonawcą pierwszego etapu inwestycji Ref Eastern Opportunities jest firma Eiffage Polska Budownictwo.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych