PARTNER PORTALU

Zajezdnia Poznań ma powodzenie

W niecałe sześć miesięcy od uruchomienia sprzedaży, Zajezdnia Poznań może pochwalić się tym, że przekroczyła wynik 28 proc. sprzedanej powierzchni.

Autor: HouseMarket.pl 08 marca 2016 15:43

Zespół Estate Fellows Poznań Sp. z o.o. odpowiedzialny za sprzedaż inwestycji prowadzonej przez REF Eastern Opportunities Sp. z o.o. osiągnął wynik 72 sprzedanych mieszkań oraz pięciu lokali usługowych. Wynik poparty jest podpisanymi aktami notarialnymi.

W samym miesiącu lutym sprzedanych zostało 17 mieszkań i 1 lokal komercyjny – w sumie 854,33 mkw., co stanowi 6 proc. powierzchni pierwszego etapu.

Obecnie w sprzedaży pozostało jeszcze 134 mieszkań (z czego 7 proc. jest już zarezerwowanych) oraz 13 lokali usługowych z pierwszego etapu inwestycji (3 lokale również są zarezerwowane).

Na palcu budowy widać postępy. Trwają prace związane z fundamentowaniem. W części budynku nr II, czyli od strony ul. Zwierzynieckiej przygotowywany jest pierwszy strop nad halą garażową.

W kolejnych etapach realizacji inwestycji na rynek trafią 153 mieszkania oraz 9 lokali usługowych. W całej inwestycji dostępnych w sumie będzie 359 mieszkań oraz 31 lokali usługowych, 430 miejsc parkingowych. Pojawią się również przestrzenie biurowe – 9,5 tys. mkw. powierzchni.

Zajezdnia Poznań cieszy się znaczącym powodzeniem z uwagi na doskonałą lokalizację w samym centrum Jeżyc, z niewielką odległością od Międzynarodowych Targów Poznańskich, dworca PKP czy też lotniska. Mniejsze mieszkania wzbudzają zainteresowanie głównie z powodów inwestycyjnych, większymi natomiast interesują się rodziny chcące zamieszkać na Jeżycach ze względu na oszczędność czasu i dostępność wszystkiego co niezbędne do codziennego życia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych