PARTNER PORTALU

Zajezdnia Poznań pełna handlu i apartamentów. Rusza drugi etap budowy

Erbud wybuduje drugi etap Zajezdni Poznań. W ramach przedsięwzięcia zrealizuje część mieszkalno-handlowo-usługową.

Autor: HouseMarket.pl 27 grudnia 2017 10:21

W pierwszych dniach stycznia ruszy budowa drugiego etapu Zajezdni Poznań, wielofunkcyjnej inwestycji spółki REF Eastern Oppurtunities. Generalnym wykonawcą obiektu jest Erbud. Wartość umowy wynosi ok. 39,49 mln zł.

W ramach przedsięwzięcia powstanie budynek łączący funkcje mieszkaniowe (7769 tys. mkw. PUM), handlowe i usługowe.

W drugim etapie Zajezdni Poznań powstanie budynek nr 3, usytuowany przy ul. Nowej Prusa, która będzie przedłużeniem obecnej na odcinku ulic Sienkiewicza – Zwierzyniecka. Obiekt będzie posiadał apartamenty z balkonami, od najmniejszych (32 mkw.), po największe o powierzchni (87 mkw.). Są to układy od kawalerek po apartamenty czteropokojowe. Na szczególną uwagę zasługują lokale na ostatniej kondygnacji z wysokimi przeszkleniami w ryzalitach. W ofercie znajdą się również apartamenty na parterze z własnymi ogródkami na dziedzińcu. Prawie wszystkie posiadają balkony - niektóre nawet dwa.

Zajezdnia Poznań to inwestycja typu mixed-use: mieszkaniowo-usługowo-biurowa, która powstaje w centralnym miejscu Jeżyc, w kwartale ulic Gajowa-Sienkiewicza-Kraszewskiego-Zwierzyniecka i bliskim sąsiedztwie Starego ZOO. W hali po zajezdni tramwajowej niezmiennie planowane jest utworzenie przestrzeni dla wydarzeń kulturalnych i artystycznych oraz kawiarni, restauracji i przestrzeni handlowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych