PARTNER PORTALU

Zajezdnia Poznań rozchwytywana przez klientów

Sprzedano już 104 z 206 mieszkań pierwszego etapu. Wraz z mieszkaniami nabywców znalazło 80 miejsc postojowych w hali garażowej.

Autor: HouseMarket.pl 25 maja 2016 15:45

Tym samym, sprzedaż przekroczyła 50 proc. ilości mieszkań, a tempo sprzedaży wciąż bardzo dobre – średnio 13 mieszkań na miesiąc znajduje swojego nabywcę.

Jeszcze w kwietniu br. Patrycja Masiarek, dyrektor sprzedaży Estate Fellows Poznań odpowiedzialna za sprzedaż inwestycji prowadzonej przez REF Eastern Opportunities przewidywała szybkie osiągnięcie tego wyniku.

Nadal prowadzona jest akcja sprzedażowa pod hasłem „Jak się dzieli, to się mnoży” w ramach której klienci nabywający mieszkania duże mają możliwość podzielenia ich na dwa mniejsze.

Również na placu budowy gołym okiem widać znaczące postępy. Przechodzący obok inwestycji mogę zaobserwować wznoszenie się pierwszych pięter budynków od strony ulicy Zwierzynieckiej i Kraszewskiego.

W kolejnych etapach realizacji inwestycji na rynek trafią 153 mieszkania oraz dziewięć lokali usługowych. W całej inwestycji dostępnych w sumie będzie 359 mieszkań i 31 lokali usługowych, a także 430 miejsc parkingowych. Pojawią się również przestrzenie biurowe – 9,5 tys. mkw. powierzchni.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych