PARTNER PORTALU

Zajezdnia Poznań sprzedaje się świetnie

Do drugiej połowy kwietnia br. (7 miesięcy od uruchomienia sprzedaży), sprzedano już 81 z 206, czyli 39 proc. mieszkań oraz pięć lokali niemieszkalnych.

Autor: HouseMarket.pl 25 kwietnia 2016 09:59

Tym samym, sprzedaż przekroczyła wynik 33 proc. powierzchni, a tempo sprzedaży wciąż bardzo dobre – średnio 11,5 mieszkania/miesiąc znajduje swojego nabywcę.

 4445,94 mkw., co stanowi dokładnie 33,40 proc. z 13312 mkw. znalazło już swoich nabywców. Powierzchnia sprzedanych mieszkań to 3962,37 mkw. Powierzchnia lokali komercyjnych to 483,57 mkw. Wynik sprzedażowy poparty jest podpisanymi aktami notarialnymi.

Patrycja Masiarek, dyrektor sprzedaży Estate Fellows Poznań Sp. z o.o. odpowiedzialna za sprzedaż inwestycji prowadzonej przez REF Eastern Opportunities Sp. z o.o. planuje, że w szybkim tempie osiągnie wynik 50 proc. mieszkań.

W chili obecnej trwa akcja sprzedażowa pod hasłem „Jak się dzieli to się mnoży” – w jej ramach klienci kupują mieszkania duże z możliwością podzielenia ich na dwa mniejsze. Jest to dobra opcja inwestycyjna dzięki której można dwa mniejsze mieszkania wynająć lub też w jednym z nich zamieszkać i wynajmować tylko drugie.

Także na placu budowy widać znaczące postępy. W części segmentu D od strony ulicy Kraszewskiego realizowany jest strop nad parterem. Od strony ul. Zwierzynieckiej i Kraszewskiego pojawia się strop nad garażami. Przechodnie mogę dostrzec że część inwestycji wyrasta ponad ogrodzenie.

W kolejnych etapach realizacji inwestycji realizowanej w kwartale ulic Kraszewskiego/Zwierzyniecka/Sieniewicza/Gajowa na rynek trafią 153 mieszkania oraz 9 lokali usługowych. W całej inwestycji dostępnych w sumie będzie 359 mieszkań oraz 31 lokali usługowych, 430 miejsc parkingowych. Pojawią się również przestrzenie biurowe – 9,5 tys. mkw. powierzchni.

Zajezdnia Poznań cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze względu na doskonałą lokalizację: w samym centrum Jeżyc, z niewielką odległością od Międzynarodowych Targów Poznańskich, dworca PKP czy też lotniska. Mieszkania wzbudzają zainteresowanie głównie z powodów inwestycyjnych, chociaż większymi interesują się rodziny chcące zamieszkać na Jeżycach z uwagi na klimat dzielnicy Jeżyce, oszczędność czasu i dostępność wszystkiego co niezbędne do codziennego życia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych