PARTNER PORTALU

Zajezdnia Wrzeszcz: Osiedle na dwa tysiące mieszkań

Zajezdnia Wrzeszcz powstanie na terenie między ulicami Grudziądzką i Pstrowskiego w Gdańsku. Osiedle Robyga utrzymane będzie w stylu industrialnym. W ramach całej inwestycji powstać może łącznie około dwóch tysięcy mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 15 lipca 2016 10:43

Osiedle Zajezdnia Wrzeszcz wyróżnia atrakcyjna lokalizacja. To atut dla osób ceniących bliskość plaży i jednocześnie sprawny dojazd do centrum miasta.

Zabudowa nawiąże do stylu industrialnego. Budynki będą miały od pięciu do dziewięciu kondygnacji nadziemnych W pierwszym etapie powstaną dwa o wysokości ośmiu i sześciu kondygnacji. Pomieszczą 207 mieszkań o powierzchni od 30 do 92,5 mkw. W ramach całej inwestycji powstać może łącznie około dwóch tysięcy mieszkań.

Ważnym elementem będą wysokiej jakości drewniane okna zapewniające ochronę przed wiatrem oraz hałasem i antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy C. Tym, co wyróżni mieszkania, będzie ponadstandardowa wysokość - nawet do 2,93 metrów i murowane ściany działowe o właściwościach wygłuszających, zapewniające wyższy komfort akustyczny. Mieszkańcy będą mieli ponadto możliwość elastycznej aranżacji wnętrz.

Do każdego lokalu zaprojektowano przestronny i przeszklony balkon. Budynki zostaną wyposażone w szybkie, cichobieżne windy, dwupoziomowy garaż podziemny i rolety przeciwsłoneczne na parterach. W częściach wspólnych deweloper zastosuje sterowane czujnikami ruchu oświetlenie LED, które zmniejszy zużycie energii.

Dodatkowo na dachach Robyg zainstaluje panele fotowoltaiczne umożliwiające zasilanie części wspólnych w energię poprzez wykorzystanie światła słonecznego. Do wykończenia wnętrz budynków i elewacji zostaną użyte szlachetne materiały, w tym stal i klinkier. Każde mieszkanie będzie indywidualnie opomiarowane, dając możliwość kontroli nad faktycznym zużyciem ciepła oraz wody. Ponadto wygodnym oraz ekologicznym rozwiązaniem będzie ogrzewanie osiedla z sieci miejskiej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych