PARTNER PORTALU

Zakątek Rybacki – mieszkania w nadmorskim kolorycie

Zakątek Rybacki powstaje w Gdyni Oksywie, blisko lasu, plaży i morza. Niedaleko inwestycji, na stromym zboczu Kępy Oksywskiej znajduje się kolej linowo-terenowa wykorzystywana do transportu połowu ryb z plaży.

Autor: HouseMarket.pl 18 marca 2016 11:52

Osiedle Zakątek Rybacki w Gdyni Oksywie to 12 kameralnych budynków w zabudowie bliźniaczej. Każdy liczy cztery mieszkania. Budynki są zaprojektowane tak, aby wyróżniały się nadmorskim kolorytem.

Mieszkania na parterze posiadają własny ogródek, a te na piętrze – przytulne poddasze. Deweloper - Sea City oddaje mieszkania w stanie deweloperskim. Zapewnia miejsca postojowe w formie wiat z ażurowym zadaszeniem.

Budowę osiedla podzielono na trzy etapy. Pierwszy ma się zakończyć w czwartym kwartale 2016 r. Zakątek Rybacki powstaje w sąsiedztwie lasu, plaży i morza. Na stromym zboczu Kępy Oksywskiej znajduje się kolej linowo-terenowa wykorzystywana do transportu połowu ryb z plaży.

W pobliżu osiedla mieści się Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej. Lokalizacja osiedla zapewnia mieszkańcom dogodny dostęp do głównych arterii komunikacyjnych oraz przystanków komunikacji miejskiej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych