PARTNER PORTALU

Zalasewo Park coraz bliżej

Trwają intensywne prace budowlane przy projekcie mieszkaniowym Zalasewo Park. Inwestycja realizowana przez KM Building będzie się składała z trzech trzykondygnacyjnych budynków z halami garażowymi i windami. Dla przyszłych mieszkańców powstanie w sumie 108 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 24 kwietnia 2017 14:49

Inwestycja powstaje przy ulicy Kórnickiej w podpoznańskim Zalasewie. Pierwsze prace rozpoczęły się w trzecim kwartale ubiegłego roku i przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem.

– Aktualnie powstaje ostatnia kondygnacja pierwszego budynku z dwupoziomowymi apartamentami. Za około miesiąc rozpoczną się prace związane z konstrukcją dachu. Kończymy także proces stawiania ścianek działowych w mieszkaniach na parterze, a tym samym lokale te nabierają już docelowego rozkładu pomieszczeń - mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Mieszkania na parterze z ogródkiem

Łącznie w ramach projektu Zalasewo Park będzie 108 mieszkań w trzech budynkach. Na parterze oraz na pierwszym piętrze będą znajdować się mieszkania od dwupokojowych po czteropokojowe o powierzchni od 45 do 75 mkw. Większość lokali na parterze będzie dostępna z ogródkami. Natomiast na drugim piętrze powstaną dwupoziomowe apartamenty czteropokojowe i pięciopokojowe o powierzchni od 75 do 122 mkw.

Pod każdym z budynków zostanie zrealizowana hala garażowa, pierwsza z nich jest już gotowa. Co ważne, miejsce w hali garażowej zawiera się w cenie mieszkania. Lokale oddawane będą w podwyższonym standardzie lub wykończone pod klucz. Ceny rozpoczynają się od 3950 zł. brutto za mkw. Deweloper zaplanował zagospodarowanie bezpośredniego otoczenia inwestycji, co wpłynie na komfort życia. Powstaną skwery i tereny zielone, chodniki, miejsca postojowe oraz wszelkie elementy małej architektury.

Dostęp do skweru

Przyszli mieszkańcy skorzystają także z małego skweru z ławeczkami, zlokalizowanego na terenie inwestycji. Zaletą powstającej inwestycji jest jej lokalizacja. Zalasewo to popularne miejsce z szybką komunikacją z Poznaniem czy Swarzędzem i bogatym zapleczem handlowo-usługowym. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać także z dostępnych w pobliżu placówek edukacyjnych czy przychodni. Natomiast sama ulica Kórnicka sąsiaduje z terenami zielonymi, co szczególnie ucieszy osoby lubiące aktywny tryb życia i bliskość natury.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych