PARTNER PORTALU

Zamojska od Nowa. Mieszkania z klimatem

Zamojska od Nowa to inwestycja zlokalizowana w Lublinie. Zaprojektowano ją z szacunkiem dla otaczającej zabudowy historycznej. Połączenie klasycznej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami stwarza niepowtarzalny klimat.

Autor: housemarket.pl 08 lutego 2018 15:03

Zamojska od Nowa to budynek o trzech kondygnacjach nadziemnych i jedną podziemną, z częścią usługową na parterze. Znajdują się w nim 24 mieszkania wraz z miejscami postojowymi (garażowymi), pomieszczaniami gospodarczymi oraz stanowiskami dla rowerów. Komunikację pionową stanowią cztery klatki schodowe oraz winda (w pierwszej klatce) obsługująca kondygnację nadziemną i podziemną.

Na parterze zaprojektowano lokale usługowo–handlowe dostępne z poziomu terenu. Na pierwszym piętrze mieści się 12 przestronnych lokali mieszkalnych, których różnorodny układ funkcjonalny oraz zróżnicowana powierzchnia pozwoli wybrać odpowiednie mieszkanie.

Natomiast 12 mieszkań na drugim piętrze to lokale dwupoziomowe z antresolami. W tych mieszkaniach oba poziomy są odrębne, a występujące skosy umożliwiają adaptowanie dodatkowych powierzchni (w cenie mieszkania).

Powierzchnia i układ funkcjonalny mieszkań został zaprojektowany w taki sposób, że można je łączyć w większe mieszkania mające charakter apartamentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych