PARTNER PORTALU

Zawisła wiecha na budowie Villi Juliette

Warszawska firma Totalbud zawiesiła wiechę na budynku mieszkalnym Villa Juliette na warszawskim Bemowie przy ulicy Drogomilskiej 12.

Autor: gs/Totalbud 17 lutego 2015 22:00

Części wspólne inwestycji Totalbud odda „pod klucz”, natomiast mieszkania zostaną oddane w stanie deweloperskim. Będą to lokale dwupokojowe o metrażach od 37,29 do 41,95 mkw., trzypokojowe od 58,19 do 66,53 mkw. i czteropokojowe 77,6 mkw. Na parterze znajdą się cztery mieszkania, natomiast na kondygnacjach wyższych będzie ich od pięciu do siedmiu. Do wszystkich mieszkań wybudowane zostaną balkony.

Jest to pierwsza inwestycja deweloperska na polskim rynku francuskiej Grupy Spirit.

– Prace przebiegają bardzo sprawnie i wyprzedzamy harmonogram nawet o kilka tygodni. W tych dniach demontujemy dźwig przy Villi Juliette i rozpoczynamy prace wykończeniowe i instalatorskie. Za kilka dni do garaży podziemnych wchodzą specjaliści wentylacji. Zgodnie z naszymi umowami oddamy do użytku nie tylko ten obiekt mieszkalny, ale także odnowione chodniki i ścieżki leżące poza granicami działki pod tą inwestycją. Mieszkańcy Jelonek otrzymają od nas bardzo estetyczny i funkcjonalny budynek, a poza tym starannie uporządkowany i odnowiony teren wokół niego – powiedział Mariusz Pałka, prezes Totalbud.

Deweloper specjalizuje się w kompleksowej budowie obiektów „pod klucz”. Oprócz tego firma wykonuje konstrukcje żelbetowe, roboty ziemne, posadzkarskie i elewacje. 7 listopada 2013 r. firma Totalbud obchodziła dziesięciolecie istnienia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych