PARTNER PORTALU

Zdrojowa: apartamenty już sprzedane, pora na hotel

Zdrojowa Invest otworzyła niedawno część apartamentową Baltic Park Molo Apartments. Teraz firma koncentruje się na budowie części hotelowej kompleksu.

Autor: HouseMarket.pl 08 września 2015 09:38

W ramach części apartamentowej Baltic Park Molo w  Świnoujściu powstało 62 apartamentów wakacyjnych, a wszystkie lokale znalazły już swoich właścicieli łącznie z najdroższym za 2 450 tys. zł.

Jak podaje Zdrojowa Invest, inwestor przedsięwzięcia, aktualnie trwają prace nad budową części hotelowej. W Baltic Park Molo, pierwszym pięciogwiazdkowym hotelu w Świnoujściu, właśnie ukończono strop 1000-metrowej sali konferencyjnej, którego konstrukcję tworzą belki sprężone mające za zadanie udźwignąć cały budynek.

Gotowe są już cztery z 13 zaplanowanych kondygnacji Radisson Blu Resort, a na dachu hotelu powstanie basen z iluzją nieskończoności, z którego będzie można podziwiać zachody słońca z wysokości niemal 50 m n.p.m. Aktualnie trwają prace żelbetowe na 5. kondygnacji, a na 1. rozpoczęto prace murowe.

Planowany termin ukończenia stanu surowego to II kwartał 2016 r. Pierwsi goście przyjadą do Radisson Blu Resort Świnoujście w I półroczu 2017 r.

Hotel będzie pierwszym w kraju obiektem noclegowym zaprojektowanym i wybudowanym zgodnie z międzynarodową certyfikacją ekologiczną LEED (Leadership in Energy and Environmental Design).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych