PARTNER PORTALU

Zielona Dolina II rośnie szybciej niż zakłada plan

Na budowie Zielonej Doliny II deweloper zakończył prace przy budowie stropu oraz kondygnacji podziemnej. Dobra pogoda sprzyja utrzymaniu większego tempa prac niż zakłada harmonogram.

Autor: HouseMarket.pl 03 lutego 2016 12:09

Z końcem stycznia 2016 r. grupa J.W. Construction ukończyła stan zero Zielonej Doliny II na warszawskiej Białołęce. Planowany termin realizacji inwestycji to pierwszy kwartał 2017 r. Osiedle zawierać będzie łącznie 864 mieszkania, z czego w pierwszej kolejności powstanie 321 lokali.

Niska zabudowa, najbardziej poszukiwane metraże, a także place zabaw dla dzieci i tereny zielone to atuty domów wielorodzinnych, w których nabyć można objęte programem MdM lokale w cenie rozpoczynającej się już od 5200 zł za mkw.

Zainteresowani kupnem mieszkania będą mogli zapoznać się z ofertą specjalną podczas organizowanych przez dewelopera dni otwartych, w dniach 6-7 lutego br. na terenie Zielonej Doliny przy ulicy Zdziarskiej w Warszawie. Klienci, którzy zdecydują się na zakup własnego M, otrzymają gratis roczny czynsz na wybrany lokal.

W ofercie J.W. Construction dostępne są lokale od kawalerek o powierzchni 22,7 mkw. do mieszkań trzypokojowych o powierzchni blisko 60 mkw. w cenie od 159 tys. zł. Mieszkania w Zielonej Dolinie II i III wyróżniać się będą bardzo atrakcyjnym czynszem.

- Warto też zwrócić uwagę na małe mieszkania trzypokojowe w cenie nieco wyższej niż dwupokojowe, które są bardzo dobrym wyborem dla par planujących założyć rodzinę i chcących zakupić lokal w atrakcyjnej cenie. Wprowadzona przez nas dodatkowa oferta w postaci roku bez czynszu ma na celu umożliwienie naszym klientom przeznaczenia środków finansowych na inne potrzeby związane z wprowadzeniem się do własnego mieszkania – komentuje Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych