PARTNER PORTALU

Zielona Perła wkrótce z wszystkimi oknami

Kończy się montaż okien na osiedlu Zielona Perła. W ogrodzonym budynku znajdą się mieszkania o powierzchni od 27 mkw. do 56 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 18 kwietnia 2016 15:13

Inwestycja firmy Lwy Inwestycje Deweloper zlokalizowana jest w sąsiedztwie osiedla w Nowinach, tuż przy granicy administracyjnej z Kielcami. Wszystkie lokale będą mieć balkony, a te a parterze – ogródki. Przewidziano w nich duże przeszklenia. Ceny mieszkań zaczynają się od 3690 zł za metr kwadratowy.

Inwestor, Lwy Inwestycje Deweloper, zaplanował parking podziemny i windę dostępną z jego poziomu na wszystkie kondygnacje. Nie zabraknie też komórek lokatorskich, placu rekreacyjnego dla dzieci i parkingu dla rowerów.

W Zielonej Perle znajdą się mieszkania o metrażach dokładnie takich, jakich potrzeba dla singla, par na dobry początek wspólnego życia oraz wybór lokali trzypokojowych, doskonałych dla rodzin z dziećmi. Planowane zakończenie prac budowlanych to grudzień 2016.

Doskonałe położenie inwestycji sprawia, że szybko można się znaleźć w centrum Kielc. Zmodernizowana droga wojewódzka 762 Kielce - Kraków daje gwarancję wygodnego dojazdu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych