PARTNER PORTALU

Zielona Sadyba - nowa inwestycja na mapie Płocka

Firma Wix Developer oferuje nowe mieszkania na zamkniętym i ogrodzonym osiedlu mieszkaniowym Zielona Sadyba w Płocku. Budowa osiedla została podzielona na trzy etapy.

Autor: HouseMarket.pl 24 listopada 2015 16:43

W pierwszym etapie Zielonej Sadyby powstanie budynek pięciopiętrowy, z garażami i komórkami lokatorskimi w kondygnacji podziemnej. Budynki zaprojektowano w technologii tradycyjnej. Termin realizacji tego etapu wyznaczono na 30.11.2016 r. Dwa pozostałe budynki zostaną oddane do użytkowania w rocznych, następujących po sobie okresach.

W pierwszym obiekcie znajdzie się 50 mieszkań o powierzchni od 33 mkw. do 74 mkw. oraz cztery luksusowe i przestronne apartamenty o powierzchni do 107 mkw. Wszystkie lokale posiadają widną kuchnię oraz co najmniej jeden balkon. Do każdego lokalu przynależy komórka lokatorska oraz dwa miejsca postojowe do wyłącznego korzystania na parkingu osiedlowym.

Deweloper zadbał o odpowiednią akustykę mieszkań, poprzez zastosowanie okien z szybami trójwarstwowymi. Konstrukcję windy umieszczono pośrodku klatki schodowej tak, aby nie przenosiła hałasu na sąsiednie lokale. W większości mieszkań istnieje możliwość połączenia pokoju dziennego z kuchnią. Obiekt wyposażony będzie w windy.

Zaprojektowano je tak, aby zabierały mieszkańców bezpośrednio z poziomu chodnika (wejście do klatki) i dowiozły do dowolnego miejsca w budynku (garaż, piwnica lub dowolna kondygnacja mieszkalna). Nabywcy mieszkań stają się także współwłaścicielami gruntu, na którym ulokowane jest osiedle.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych