PARTNER PORTALU

Zielone Apartamenty w Oborze na ostatniej prostej

Deweloper InvestiCity zaplanował na grudzień 2015 r. oddanie trzeciego etapu osiedla, czyli trzech segmentów i sześciu apartamentów. Inwestycja zlokalizowana jest tuż za granicą Lubina, przy ulicy Koralowej w Oborze.

Autor: HouseMarket.pl 15 grudnia 2015 10:21

Zielone Apartamenty II zostały zaprojektowane przez pracownię architektoniczną – Leśniański Projektowanie z Wrocławia. Kameralna zabudowa szeregowa łączy zalety domu jednorodzinnego i komfortowego mieszkania.

Ciekawym rozwiązaniem architektonicznym budynku jest zrealizowany na indywidualne zamówienie projekt segmentów w zabudowie szeregowej pozwalający na umieszczenie dwóch niezależnych mieszkań w każdym z segmentów z zachowaniem samodzielnego wejścia do każdego z lokali. Takie rozwiązanie zapewnia poczucie prywatności. Dla klientów, którzy życzą sobie połączyć mieszkanie górne z dolnym deweloper także przygotuje ofertę.

Osiedle ma łatwą komunikację z centrum Lubina - ok. 8 min. jazdy samochodem lub autobusem linii 4. Dla rowerzystów istotnym atutem będzie fakt, że do Lubina z Obory prowadzi szeroka bezkolizyjna ścieżka rowerowa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych