PARTNER PORTALU

Zielone Bemowo. Osiedle zatopione w roślinnej otulinie

Zielone Bemowo to osiedle zlokalizowane w dobrej okolicy i z dostępem do prywatnego, dużego ogrodu.  jego inwestorem jest Cordia, deweloper należący do grupy Futureal,

Autor: housemarket.pl 13 września 2017 14:49

Zielone Bemowo to osiedle, które powstanie przy ulicy Lazurowej, pomiędzy Górczewską a Batalionów Chłopskich w Warszawie. Zielone Bemowo to w pierwszym etapie dwa budynki, w których znajdzie się 112 mieszkań i 8 lokali usługowych. Metraż mieszkań waha się od 33 mkw do 120 mkw. 

Osiedle wyróżnia się świetną lokalizacją. Zlokalizowane jest w pobliżu szlaków komunikacyjnych (droga S8) oraz ulic Górczewskiej i Połczyńskiej. W odległości 400 metrów od planowej stacji metra Lazurowa. W najbliższej okolicy działa również centrum handlowe, lokalny bazar, szkoła, przedszkole.

Na uwagę zasługuje koncepcja osiedla, które zostanie zatopione w parkowej zieleni. Blisko 24 tys mkw. powierzchni zostanie przeobrażone w miejski ogród. Budynki będą oddzielone od ruchu samochodowego: wjazdy na parkingi znajdują się tylko na obrzeżach, zaś samo centrum osiedla jest wolne od ruchu samochodowego.

Inwestycja właśnie otrzymała pozwolenie na budowę. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych