PARTNER PORTALU

Zielone Rabowice mają powodzenie

Nowa inwestycja Greenbud Development cieszy się dużym zainteresowaniem. Na osiedlu Zielone Rabowice, w pięknej okolicy blisko przyrody powstanie 30 domów w zabudowie bliźniaczej. Już połowa z nich została zarezerwowana.

Autor: HouseMarket.pl 18 stycznia 2017 15:04

Osiedle Zielone Rabowice to inwestycja 30 domów w zabudowie bliźniaczej, przy każdym z nich zaplanowano ogród o powierzchni od 191 do 456 mkw. Prace przy ulicy Bliskiej w Rabowicach, gdzie jest zlokalizowana inwestycja, ruszyły już jesienią. Pierwszy etap, zostanie oddany do użytku, według planów, w trzecim kwartale 2017 roku.

Powstanie łącznie 12 domów, tyle samo co w drugim etapie, zakończonym planowo w czwartym kwartale 2017 r. W ramach trzeciego zadania, które zostanie zakończone w pierwszym kwartale 2018 r., zostanie przekazanych sześć ostatnich domów. Lokale z dwóch pierwszych etapów są sprzedawane także w ramach rządowego programu MdM na rok 2017. Program dopłat do mieszkań dla młodych cieszy się wielkim zainteresowaniem. Prognozowano, że już w połowie stycznia zostanie wyczerpana pula 746 milionów złotych, przewidziana na ten rok.

– Ludzie młodzi, także rodziny z dziećmi to duża część naszych klientów. Zauważyliśmy to, przygotowując domy w Paczkowie, Gortatowie i Siekierkach Wielkich. Podobnie jest w przypadku inwestycji w Rabowicach. Dlatego nie dziwi nas fakt, że na początku stycznia bieżącego roku chętnie odwiedzali nasze biuro, aby załatwić wszelkie formalności i skorzystać z MdM 2017 – mówi Marcin Brygier, prezes zarządu Greenbud Development.

Ponadto klienci nadal mogą kupić dom na Zielonych Rabowicach, korzystając z programu Mieszkanie dla Młodych 2018. Ostatnia rata z dofinansowania rządowego zostanie przez przyszłych mieszkańców uregulowana w styczniu 2018 roku.

Młodzi ludzie chętnie wybierają domy w Rabowicach nie tylko ze względu na fakt, że kwalifikują się do rządowego programu. Lokale zostały tak zaprojektowane, by każdy członek rodziny znalazł swoją przestrzeń do odpoczynku, nauki, czy pracy. Na 75 mkw. deweloper zaprojektował parter z pokojem dziennym, kuchnią oraz łazienką.

Na piętrze znajdują się trzy pokoje oraz łazienka. Dodatkowo deweloper oferuje możliwość wygospodarowania dodatkowego pokoju na poddaszu, co pozwala zwiększyć powierzchnię domu. – Nasi klienci zwracają również uwagę na lokalizację. Z Rabowic możemy w kilka minut dotrzeć do Swarzędza, a w niecałe dwadzieścia do Poznania – zaznacza Marcin Brygier. Osiedle zostało tak zaprojektowane, by gwarantować przyszłym mieszkańcom dużą prywatność.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych