PARTNER PORTALU

Zielone Śródmieście - mieszkania blisko przyrody

W przypadku nowych osiedli nie jest łatwo o połączenie bliskości parku i komunikacji miejskiej. We Wrocławiu są jednak okolice, które zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby poszukujące idealnej lokalizacji do zamieszkania. Przykładem takiego miejsca jest Ołbin.

Autor: HouseMarket.pl 04 marca 2016 11:25

Deweloperzy, zwracając uwagę na duże wymagania i oczekiwania kupujących mieszkanie, szukają miejsc pod inwestycje, które okażą się atrakcyjne i wygodne. Wrocław daje deweloperom duże możliwości ze względu na wciąż spore obszary terenów zielonych, które dla kupujących mieszkanie stanowią dużą wartość.

- Biorąc to pod uwagę, WPBM Mój Dom zdecydował się na rozpoczęcie inwestycji w atrakcyjnej ze względu na położenie lokalizacji na północy Wrocławia, przy zbiegu ulic Jaracza i Damrota. Zielone Śródmieście to miejsce przyjazne rodzinom, ponieważ łączy w sobie spokój przy jednoczesnym bardzo dobrym połączeniu z centrum miasta - mówi Emil Basta, specjalista ds. sprzedaży w WPBM Mój Dom S.A.

Niezwykle istotnym elementem jest właśnie odległość od miejsca zamieszkania do komunikacji miejskiej. W przypadku Ołbina i wspomnianej inwestycji zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe oddalone są o zaledwie kilka minut spacerem, a perspektywa zamieszkania w przyjaznym miejscu otoczonym zielenią jest niezwykle istotna.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych