PARTNER PORTALU

Zielone światło dla Bulwaru Staromiejskiego. i2 ma ostateczne pozwolenie na budowę wszystkich budynków

Wszystkie budynki wchodzące w skład inwestycji Bulwar Staromiejski posiadają ostateczne pozwolenia na budowę - poinformowała firma i2 Development.

Autor: HouseMarket.pl 24 lipca 2017 14:09

Deweloper - i2 Development - otrzymał zaświadczenia udzielające pozwolenia na budowę ostatnich już budynków zlokalizowanych w dawnym kompleksie szpitalnym im. Babińskiego, wchodzących w skład Bulwaru Staromiejskiego, w tym: inwestycji „Przy Bulwarze” z 70 mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni od 22 do 86 mkw., „Przy Bulwarze II” posiadającej 41 mieszkań o powierzchni od 30 do 70 mkw., „Przy Przystani II” z zaplanowanymi siedmioma 4-pokojowymi apartamentami oraz „Willa Staromiejska” z 17 mieszkaniami o powierzchni od 22,5 do 113,5 mkw.

Bulwar Staromiejski zlokalizowany jest przy pl. Jana Pawła II 8, w samym centrum Wrocławia u zbiegu ulicy Św. Mikołaja i Podwala. Niemal 2,5 hektarowy teren obejmuje 14 budynków, w większości zabytków o przeznaczeniu mieszkaniowym oraz komercyjnym. Planowane zakończenie całości inwestycji to IV kwartał 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych