PARTNER PORTALU

Zielone światło dla kolejnego etapu Green Mokotów

Robyg otrzymał pozwolenie na budowę kolejnego etapu Green Mokotów. W ramach nowej fazy projektu powstanie 91 nowych lokali.

Autor: housemarket.pl 31 lipca 2017 11:38

W ramach nowej fazy projektu – zlokalizowanego u zbiegu ul. Lubaszki i al. Wilanowskiej, w Warszawie – wybudowanych zostanie 91 lokali w metrażach od 44 mkw do 125 mkw. W budynku przewidziano również lokale usługowe, dzięki którym osiedle będzie dysponowało pełną infrastrukturą handlową i usługową, a mieszkańcy zyskają dodatkowe udogodnienie.

Rozpoczęcie prac budowlanych w tym etapie zaplanowane jest na III kw. 2017 r. i mają one potrwać do III kw. 2018. Zgodnie z filozofią firmy polegająca na dostarczaniu na rynek wygodnych, nowoczesnych lokali, także ten etap zostanie – w standardzie, bez dodatkowych kosztów – wyposażony w system Smart House, który podnosi komfort użytkowania, bezpieczeństwo i umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

- Green Mokotów to nowy kierunek, w którym powinno podążać budownictwo mieszkaniowe: przestronne lokale, system Smart House i pełna infrastruktura usługowa oraz komunikacyjna w bezpośrednim kontakcie z naturą. Osiedle skoncentrowane jest na mieszkańcu i tworzone z myślą o jego wygodzie. W ramach kolejnego etapu powstanie 91 lokali, a cała inwestycja zakłada wybudowanie łącznie ok. 747 mieszkań – otoczonych zielenią i nawiązujących do tradycji dzielnicy - powiedział Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyg. 

Green Mokotów to wyjątkowy projekt Robyg - znaczna część powierzchni osiedla przeznaczona jest na tereny zielone oraz rekreacyjne. Inwestycja znajduje się w niedużej odległości od Śródmieścia i centrum biurowego Warszawy oraz jednego z najpopularniejszych centrów handlowych

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych