PARTNER PORTALU

Zielonogórskie Aquarium. Tu można już mieszkać

Osiedle Aquarium uzyskało pozwolenie na użytkowanie. Emilii Plater w Zielonej Górze zyskała trzy czteropiętrowe budynki z windami i podziemnymi halami garażowymi.

Autor: housemarket.pl 04 sierpnia 2017 15:24

W osiedlu Aquarium łącznie powstało 236 lokali o zróżnicowanym metrażu od 43 do 89 mkw. Jest zlokalizowane przy ul. Emilii Plater i od 2014 roku zostało rozbudowane. Na pierwszy etapie budowy powstał tu czteropiętrowy budynek z 100 lokalami mieszkalnymi. Aktualnie, klucze do wymarzonych M otrzymują nabywcy, którzy kupili własne cztery kąty w ramach drugiego etapu.

Inwestycja zlokalizowana jest na południu Zielonej Góry i została zrealizowana przez dewelopera Ekonbud-Fadom. Pozwolenie na użytkowanie otrzymały trzy pięciokondygnacyjne, dwuklatkowe budynki, które posiadają windy i podziemne hale garażowe. W ofercie znajduje się łącznie 236 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 43 do 89 mkw.

- Przygotowaliśmy mieszkania z myślą o każdym kliencie. Młode osoby najczęściej poszukują mniejszych lokali, lub kawalerek. Natomiast rodziny z dziećmi interesują się większymi powierzchniami, trzy lub czteropokojowymi. Chcieliśmy zadowolić, każdego nabywcę szukającego wymarzonego M – mówi Izabela Woźnicka-Letka, specjalista z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Ceny lokali rozpoczynają się już od 3.850 zł brutto. Warto dodać, że do mieszkań są przypisane komórki lokatorskie, za które nie trzeba dodatkowo dopłacać.

Położenie Osiedla Aquarium charakteryzuje się tym, że zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta a jednocześnie jest położone wśród zieleni, zapewniając tym warunki do rekreacji i wypoczynku.

– Nowi lokatorzy będą mogli korzystać z uroków otaczającej ich przyrody, ponieważ w sąsiedztwie znajduje się Ogród Botaniczny, a samo osiedle położone jest wśród Wzgórz Piastowskich. Nie zapominamy oczywiście o naszych najmniejszych mieszkańcach, dla których przygotowaliśmy place zabaw – dodaje Izabela Woźnicka-Letka. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych