PARTNER PORTALU

Złota 44 pokaże ósme piętro. Będzie naprawdę luksusowo

Kwarcyt ze szwajcarskiej doliny Vals, rzadki fornir i tafle szkła zdobione mosiądzem to tylko niektóre elementy wykończenia strefy rekreacyjnej w Złotej 44. Apartamentowa przestrzeń do relaksu zostanie otwarta jesienią.


Autor: HouseMarket.pl 10 maja 2016 12:23

Już 26 października odbędzie się oficjalne otwarcie 8. piętra Złotej 44 - wyjątkowej, liczącej 1800 mkw. przestrzeni rekreacyjnej, w której znajdą się m.in. 25-metrowy basen, strefa spa, prywatne kino i symulator do gry w golfa oraz przestrzeń konferencyjno-biznesowa. To wszystko do wyłącznego użytku mieszkańców budynku i ich gości.

Ta największa w Polsce strefa rekreacyjna w budynku apartamentowym będzie wykończona z dbałością o każdy detal i przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Kwarcyt wydobywany tylko w jednym miejscu na świecie - w szwajcarskiej dolinie Vals, 2 tys. mkw. rzadkiego, trudno dostępnego forniru czy ściany z tafli szkła zdobione mosiądzem, to tylko niektóre z jej elementów.

Oddanie piętra rekreacyjnego to ostatni etap przed planowanym zakończeniem inwestycji jeszcze w tym roku. Na spektakularny efekt pracuje ponad 500 osób, obecnych codziennie na wszystkich kondygnacjach budynku.

–Po ukończeniu piętra rekreacyjnego i po oddaniu budynku do użytku Złota 44 zredefiniuje polski rynek nieruchomości super-premium i stanie się punktem odniesienia dla tego segmentu rynku – mówi Michał Skotnicki, prezes BBI Development SA.

Złota 44 jeszcze w trakcie budowy została określona mianem symbolu dynamicznie rozwijającej się Warszawy i najbardziej rozpoznawalnej polskiej inwestycji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych