PARTNER PORTALU

Złota 44 wraca do gry

Najwyższy w UE budynek mieszkalny powrócił na rynek luksusowych nieruchomości z nową ofertą. 192-metrowy ekskluzywny apartamentowiec, oferujący 37 000 powierzchni mieszkaniowej, został zaprezentowany podczas najważniejszych targów nieruchomości MIPIM, jako symbol sukcesu ekonomicznego Polski i dynamicznie rozwijającej się stolicy kraju.

Autor: housemarket.pl 11 marca 2015 10:18

Ponowne rozpoczęcie sprzedaży apartamentów łączy się z nowym etapem rozwoju Warszawy. Otwarty w niedzielę, 8 marca, centralny odcinek II linia metra na nowo zdefiniuje nie tylko komunikacyjny, ale też inwestycyjny charakter miasta. Z pewnością przyczyni się do gruntownej rewitalizacji i rozwoju centrum Warszawy, w tym bezpośredniego otoczenia  Złotej 44.

Nowi inwestorzy, Amstar i BBI Development S.A., którzy kupili Złotą 44 w sierpniu 2014 r. zapowiedzieli dziś, że oficjalna sprzedaż ekskluzywnych apartamentów ruszy w połowie kwietnia, a pierwsi rezydenci zamieszkają na Złotej 44 pod koniec 2016 r. Do Cannes osobiście przyjechał Daniel Libeskind, wybitny architekt polskiego pochodzenia, projektant Złotej 44, autor wielu nagradzanych na całym świecie projektów.

Oferta szyta na miarę

– Do tej pory sukces oraz potencjał gospodarczy Polski i Polaków nie znajdował odzwierciedlenia w ofercie rynku luksusowych nieruchomości. Złota 44 zapewni mieszkańcom luksusowy stylu życia, który jest immanentną cechą życiowego, zawodowego i finansowego sukcesu. Cieszymy się, że wspólnie z Amstar wprowadzimy standard i styl życia niedostępny dotychczas na naszym rynku – mówi Michał Skotnicki, prezes BBI Development S.A.

Ten 52-piętrowy wieżowiec, zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy zaoferuje 287 ekskluzywnych apartamentów zaprojektowanych przez renomowaną pracownię Woods Bagot. Do dyspozycji rezydentów przeznaczone będą niedostępne dotąd w Polsce usługi i udogodnienia, które wyznaczą charakter miejsca i stworzą wyjątkową przestrzeń dla mieszkańców i ich gości - strefa rekreacyjno-biznesowa, wellness i spa z 25 m basenem, siłownia, prywatna sala kinowa, piwnica do starzenia win oraz recepcja z usługami concierge’a. Na piętrze rekreacyjnym o powierzchni 1400 m.kw. znajdzie się także słoneczny taras z jaccuzi i leżakami, zapewniający maksimum komfortu i relaksu.

- Dzięki dynamicznemu rozwojowi, Warszawa jest jednym z najatrakcyjniejszych rynków inwestycyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy dumni, że mamy możliwość ukończenia tego projektu i zapewnienia mieszkańcom wyjątkowego standardu życia, na jaki zasługują. Jestem pewien, że Złota 44 stanie się najbardziej ekskluzywnym i luksusowym budynkiem mieszkalnym w Polsce - przekonuje Jason Lucas, prezes zarządu Amstar Global Partners.

Nowością będzie rozszerzona oferta metrażu apartamentów. – Zmodyfikowaliśmy część projektów tak, aby nasz produkt w pełni odpowiadał potrzebom rynku – mówi Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development S.A. Podczas oficjalnego otwarcia sprzedaży, 15 kwietnia 2015 r., BBI i Amstar przedstawią także nowe pakiety aranżacji i wykończenia mieszkań zaprojektowanych przez pracownię Woods Bagot oraz szczegółowe warunki nowej oferty.

Partnerzy powierzyli ukończenie Złotej 44 dotychczasowemu wykonawcy, firmie Inso, który doskonale zna projekt i gwarantuje jego sprawną realizację.

Osobisty nadzór Daniela Libeskinda

O prestiżu projektu zaświadcza jego twórca – światowej sławy architekt, Daniel Libeskind, który często mówił o Złotej 44 w kontekście skrzydła podrywającego się do lotu orła - symbolu społecznych i politycznych przemian oraz dynamicznego wzrostu gospodarczego Polski.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych