PARTNER PORTALU

Złota 44 wróciła na rynek nieruchomości

28 tys. zł to średnia cena za mkw. apartamentu w Złotej 44. Spółka BBI Development przewiduje sprzedaż wszystkich apartamentów w 3,5 roku.

Autor: Housemarket.pl 16 kwietnia 2015 08:18

BBI Development S.A. i amerykański fundusz inwestycyjny Amstar oficjalnie rozpoczynają sprzedaż apartamentów w Złotej 44.

Kompleksowo wykończone, ekskluzywne apartamenty będą oferowane w dziewięciu wariantach aranżacji wnętrz. By zaspokoić indywidualne gusta i potrzeby klientów, firmy BBI Development S.A. i Amstar wspólnie z Woods Bagot stworzyły unikalną paletę kolorów i materiałów. Deweloper rozszerzył również ofertę metraży apartamentów.

- Klienci będą mieli do dyspozycji kameralne studia o powierzchni od 62 do 70 metrów kwadratowych oraz nowo wprowadzone do sprzedaży, deficytowe na rynku i silnie poszukiwane przez klientów średniej wielkości apartamenty o powierzchni od  90 do 120 metrów. W ofercie znajdują się również większe apartamenty o powierzchni od 140 do 240 metrów oraz „szyte na miarę” od 250  metrów kwadratowych wzwyż - mówi Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development S.A.

Penthouse'y w Złotej 44 mogą przekraczać nawet 1000 metrów kwadratowych, dając klientom możliwość zamieszkania na całym piętrze budynku. Jednym z najatrakcyjniejszych apartamentów jest penthouse o powierzchni 400 mkw. położony na trzech najwyższych piętrach budynku z zapierającym dech widokiem na Warszawę obejmującym Pałac Kultury, Wisłę i Stare Miasto.

Ceny “all inclusive” uwzględniają wszelkie koszty nabycia apartamentu łącznie z podatkami, ich luksusowego wykończenia oraz udział we współwłasności wszystkich powierzchni rekreacyjnych budynku.

- Średnia cena „all inclusive” za metr kwadratowy apartamentu położonego w Złotej 44 wyniesie 28 tys. zł. Warto także podkreślić, że każdy z  apartamentów jest unikalny, dlatego ich wartość została  wyceniona indywidualnie – mówi Jeffrey E. Stonger, wiceprezes zarządu Amstar. W zależności od lokalizacji, wielkości, układu i standardu wykończenia apartamentu cena metra będzie wynosić od 24 do 40 tysięcy zł za pakiet „all inclusive”.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych