PARTNER PORTALU

Zobacz luksusowy apartamentowiec od środka

Mimo że budowa luksusowego OVO Wrocław zakończy się dopiero w 2016 roku, inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem inwestorów. Do tej pory sprzedano 85 proc. ze 169 apartamentów i penthouse’ów.

Autor: HouseMarket.pl 16 czerwca 2015 14:49

OVO Wrocław to luksusowy, wielofunkcyjny kompleks. Będzie miał dziewięć kondygnacji, w tym dwie podziemne. Znajdzie się tu m.in. się tu 169 luksusowych apartamentów i penthouse’ów, biura, lokale handlowo-usługowe, centrum fitness z basenem, centrum konferencyjne, restauracja, sala balowa, kasyno  oraz pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton. Mieszkańcy oraz właściciele biur będą mieli dostęp do wszystkich funkcji oraz usług OVO Wrocław. Mieszkańcy penthouse’ów będą mogli skorzystać z usług hotelu DoubleTree by Hilton, np. prania czy prasowania. Dodatkowo prosto do własnych mieszkań zamówią dania przyrządzane w hotelowej restauracji, które będą dostarczane im wydzieloną windą, a sprzątaniem zajmie się obsługa hotelu. Każdemu zostanie przydzielony concierge, którego zadaniem będzie pomoc na każdym kroku praz spełnianie nietypowych życzeń.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników sprzedaży. Dotychczas – a pamiętajmy, że budowa OVO Wrocław wciąż trwa i zakończy się w przyszłym roku – mówi Shuckie Ovadiah, inwestor i CEO OVO Wrocław. - Sprzedaliśmy 85 proc. ze 169 apartamentów i penthouse’ów. Kupnem zainteresowane są osoby, szukające możliwości na dobrą inwestycję kapitału, ponieważ nieruchomości luksusowe nie tracą na wartości.

Budynek został zaprojektowany przez pracownię Gottesman-Szmelcman Architecture. Ma owalny kształt, który przypomina kroplę wody i nawiązuje do architektonicznego nurtu zwanego blobitekturą. Powstaje we Wrocławiu przy ul. Podwale 82-91, obok Parku Słowackiego oraz Promenady Staromiejskiej, pomiędzy Galerią Dominikańską i gmachem Poczty Głównej. Od wrocławskiego Rynku i Ostrowa Tumskiego kompleks dzieli zaledwie kilka minut spaceru.

Generalnym wykonawcą prac jest renomowana firma Eiffage Polska Budownictwo S.A. Firma weszła na plac budowy pod koniec kwietnia 2014 r. Prace nad OVO Wrocław prowadzone są w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Prace postępują zgodnie z harmonogramem.

Całkowity koszt inwestycji wynosi 260 mln zł netto. OVO Wrocław będzie gotowy w 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych