PARTNER PORTALU

Zobacz nową inwestycję Euro Stylu

Euro Styl inwestuje na terenach zajmowanych do niedawna przez Międzynarodowe Targi Gdańskie. Na osiedlu Idea powstanie docelowo 586 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 21 sierpnia 2015 12:52

Idea to nowy projekt Euro Stylu powstanie w centrum Trójmiasta, na terenach zajmowanych do niedawna przez Międzynarodowe Targi Gdańskie, pomiędzy ulicami Beniowskiego i Droszyńskiego. Blisko stąd zarówno do zabytkowej części Oliwy, jak i do dynamicznie rozwijającej się biznesowej części Przymorza.

Ponad 4-hektarowy obszar Idei zajmie 11 budynków mieszkalnych i biurowych oraz centralny obszar całego osiedla, w którym przewidziano przestrzeń amfiteatralną ze schodami, siedziskami, fontanną oraz placem zabaw dla najmłodszych. Wokół tego miejsca koncentrować się będą też lokale usługowe i kawiarnia.

Wśród łącznie 586 mieszkań dominować mają lokale dwu- i trzypokojowe. 4 proc. to lokale czteropokojowe. W projekcie nie uwzględniono kawalerek.

Elewacje, części wspólne budynków oraz mała architektura zaprojektowana i wykonana zostanie przez gdańskich artystów, w tym przez Dorotę Krzyżanowską.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych