PARTNER PORTALU

Życzliwa Praga większa o kolejne mieszkania

Robyg wprowadza do sprzedaży 90 mieszkań w kolejnej fazie projektu Osiedle Życzliwa Praga. Na klientów tej inwestycji czeka miła niespodzianka w postaci bonu prezentowego o wartości do 5 tysięcy zł na zakup wyposażenia do domu.


Autor: housemarket.pl 20 października 2017 11:09

Osiedle Życzliwa Praga powstaje w doskonale rozwiniętej infrastrukturalnie części Warszawy – na bliskim Tarchominie, u zbiegu trasy mostu Północnego oraz ulicy Modlińskiej. Rozpoczęcie budowy nowego etapu zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2018 roku, natomiast jej zakończenie na drugi kwartał 2019. W sumie w całym projekcie przewidziane jest ok. 700 lokali.

Osiedle Życzliwa Praga to ostoja spokoju dla tych, którzy cenią miejsca zaprojektowane kompleksowo. Niska zabudowa – zaledwie dwu- i cztero-kondygnacyjna oraz jasne elewacje powodują, że osiedle jest kameralne. W lokalach na parterze przewidziano ogródki dla mieszkańców, a gustownie zaprojektowana zieleń na osiedlu i mała architektura wraz z placem zabaw sprawiają, że po intensywnym dniu każdy będzie mógł tu wypocząć. Także najbliższe otoczenie inwestycji podnosi komfort życia – szkoła i przedszkola w bezpośrednim sąsiedztwie i szlaki komunikacyjne umożliwiają sprawny dojazd do każdej części miast sprawiają, że Osiedle Życzliwa Praga to miejsce gdzie występuje dogodna infrastruktura dla jej mieszkańców.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych