Kontakt

Kontakt z redakcją:

Atrium Centrum
Aleja Jana Pawła II 27 (2 p.)
00-867 Warszawa
tel. +48 (22) 550 69 18
fax +48 (22) 550 69 01

Małgorzata Burzec-Lewandowska
redaktor prowadząca
e-mail: malgorzata.burzec@housemarket.pl
tel. +48 (22) 550 69 19
tel. kom. 795 517 900

Robert Posytek
redaktor prowadzący
e-mail: robert.posytek@housemarket.pl
tel. +48 (22) 550 69 18
tel. kom. 795 517 900

Aneta Wieczorek-Hodyra
sekretarz redakcji
e-mail: aneta.wieczorek@housemarket.pl
tel. +48 (22) 550 69 18

 

Kontakt z wydawcą:

 

PTWP-ONLINE Sp. z o.o. 

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Plac Sławika i Antalla 1

40-163 Katowice

telefon/fax +48 (32) 209 13 03

 

ZARZĄD

Wojciech Kuśpik (Prezes Zarządu)

telefon: +48 (32) 209 13 03

e-mail: wojciech.kuspik@ptwp.pl

 

BIURO ZARZĄDU

Katarzyna Liszka (Kierownik Biura Zarządu)

telefon: +48 (32) 209 10 46

fax: +48 (32) 356 76 16

e-mail: katarzyna.liszka@ptwp.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ

kadry@ptwp.pl

Renata Nieradzik (Główna Księgowa)

telefon: +48 (32)  356 76 22

e-mail: renata.nieradzik@ptwp.pl

 

DZIAŁ WSPARCIA PORTALI

rozwój i promocja portali, wymiana treści

kontakt@ptwp.pl

Patryk Felner (Kierownik Działu)

telefon: +48 (32) 356 76 26

e-mail: patryk.felner@ptwp.pl

 

DZIAŁ MARKETINGU

marketing@ptwp.pl

Tomasz Ruszkowski (Dyrektor Marketingu)

telefon: +48 (32) 209 13 03

e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

 

DZIAŁ PROMOCJI

promocja@ptwp.pl

Agnieszka Jakubczyk (Dyrektor działu)

telefon: +48 (32) 356 76 07

e-mail: agnieszka.jakubczyk@ptwp.pl

 

DZIAŁ KOLPORTAŻU I PRENUMERATY

kolportaz@ptwp.pl

Michał Wybraniec (Kierownik Działu)

telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 7635

e-mail: michal.wybraniec@ptwp.pl

 

STUDIO GRAFICZNE

studio@ptwp.pl

Jakub Tabor (Dyrektor Artystyczny)

telefon: +48 (32) 356 76 44

e-mail: kuba@ptwp.pl

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych