PARTNER PORTALU

10 najchętniej czytanych wiadomości lipca

Prezentujemy 10 tekstów portalu HouseMarket.pl, które cieszyły się największym zainteresowaniem czytelników w lipcu 2015 r.

Autor: HouseMarket.pl 31 lipca 2015 12:26


1. Ranking luksusowych nieruchomości w południowej Polsce

W Krakowie i Wrocławiu powstaje coraz więcej inwestycji mieszkaniowych z wyższej półki. Przedstawiamy najbardziej reprezentacyjne apartamenty w południowej części Polski.

2. Inwestycyjny boom w postindustrialnych klimatach

Warszawska Praga to jedno z najbardziej specyficznych miejsc stolicy. Postindustrialny klimat dziś odżywa na nowo. Zobacz, jak wyglądają duże projekty mieszkaniowe w "praskim" stylu.

3. Gdańska Wyspa Spichrzów na celowniku deweloperów

Wyspa Spichrzów w Gdańsku przeżywa swój renesans. Przez wieki jej zabudowa wiązała się z magazynami. Dziś staje się prawdziwą mieszkalną wyspą. Zobacz, jaka będzie jej przyszłość.

4. Ranking najwyższych budynków mieszkalnych Polski

Nie każdy mógłby mieszkać na wysokości prawie 200 metrów. Są jednak ludzie, którzy mogą obserwować świat z tej perspektywy codziennie rano. Zobacz listę najwyższych budynków mieszkalnych naszego kraju.

5. Krakowskie apartamenty Echo Investment od środka

Za rok zakończy się budowa luksusowych apartamentów Park Avenue Apartments w Krakowie. Echo Investment pokazuje dwie propozycje aranżacji wnętrz.

6. Najwyższe budynki mieszkalne świata

Luksusowe apartamenty w chmurach robią wrażenie nie tylko na najbogatszych. Przedstawiamy najwyższe i najbardziej spektakularne drapacze chmur do zamieszkania.

7. Przegląd nadmorskich apartamentów w budowie

Nad Bałtykiem rośnie baza apartamentów. Potencjał nadmorskich miast i miejscowości dostrzegli nie tylko deweloperzy i zarządcy nieruchomości, ale również inwestorzy indywidualni. Gdzie mogą ulokować kapitał?

8. Mieszkania Centrum Praskiego Koneser na zdjęciach

Wytwórnia to pierwszy obiekt na terenie praskiego Konesera, do którego wprowadzą się mieszkańcy. Budynek otrzymał już pozwolenie na użytkowanie. W lipcu nabywcy soft-loftów u zbiegu ulic Białostockiej i Markowskiej w Warszawie odbiorą klucze do mieszkań.

9. Wnętrza dla osób prowadzących aktywny tryb życia

Dynamiczne i oryginalne wnętrza nie muszą być przepełnione licznymi przedmiotami i dodatkami, które będą podkreślać ich charakter. To właśnie prostota i minimalizm, wzbogacone kilkoma detalami, mogą być kluczem do nadania dynamiki pomieszczeniu i nasycenia go emocjami.

10. Apartamenty, biura i handel w Browarze Gdańskim

Browar Gdański łączy w sobie funkcje mieszkalne, biurowe, handlowe i usługowe. Dla klientów zainteresowanych kupnem lokum w rewitalizowanych obiektach znalazły się mieszkania, apartamenty i lofty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych