PARTNER PORTALU

4 Design Days. Zakończył się otwarty weekend dla kochających architekturę

Kto powinien mieszkać w bieli? Gdzie sprawdzi się niebieski i dlaczego czerwonego powinni unikać będący na diecie? Odpowiedzi na takie między innymi pytania można było poznać podczas weekendu otwartego 4 Design Days.

Autor: HouseMarket.pl 18 lutego 2017 13:55

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zakończył się - otwarty dla publiczności - weekend 4 Design Days. Autorami oraz prowadzącymi spotkania, prezentacje i wykłady były gwiazdy telewizji: Natalia Nguyen, Tomasz Pągowski i Zbigniew Urbański.


W sobotę 18 lutego od rana działała specjalna sala kinowa. O godzinie 15.00 odbył się pokaz filmów Roberta Koniecznego. Również o godzinie 15.00 we foyer dolnym aktor i projektant mebli Piotr Polk opowiadał o swojej kolekcji mebli. W strefie premium 4 Design Day odbył się Maraton Architektury.

– Rozmawiamy z najlepszymi projektantami o architekturze i całej otoczce z tym związanej. Troszeczkę też o życiu, bo przecież architektura to część naszego życia – zapowiadał Tomasz Pągowski.

Przez cały weekend zwiedzający mogli poznać mnóstwo praktycznych porad.

– Jakie trendy w urządzaniu wnętrz pojawią się w 2017 r. Kto powinien mieszkać w bieli, gdzie sprawdzi się niebieski i dlaczego czerwonego powinni unikać będący na diecie – zachęcała Natalia Nguyen.

Rozmawiano także o nowinkach technicznych i o tym, jak w mieszkaniu uwolnić się od smogu. – Czyli o tym, co można było zobaczyć podczas dni otwartych 4 Design Days: gadżetach, fajnych urządzeniach, które można wykorzystać w domu – tłumaczył Zbigniew Urbański, pasjonat nowych technologii, tester i kolekcjoner gadżetów.

Dyskutowano również o - sąsiadującym z Międzynarodowym Centrum Kongresowym - Spodkiem. Na ogromnej przestrzeni z blisko 200 wystawcami atrakcją były m.in. pokazy gotowania i strefa dla dziecka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych