PARTNER PORTALU

4DD: To czas spotkań z odbiorcami architektury i designu

Podczas 4 Design Days będziemy rozmawiać, uczyć i wymieniać się doświadczeniami - mówił Paweł Zieliński, architekt i prezes MOFO Architekci, podczas konferencji prasowej zapowiadającej wydarzenie 4DD w Katowicach.

Autor: HouseMarket.pl 04 lutego 2016 13:09

 

4 Design Days odbędzie się w dniach 11-14 lutego br. w Katowicach. Podczas tego wydarzenia ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, spotkają się by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Kompleksowa dyskusja obejmie dwa dni (11-12 lutego) dla profesjonalistów z kraju i zagranicy oraz dwa dni (13-14 lutego), które będą otwarte dla mieszkańców regionu.

Do udziału w 4DD zachęcał Paweł Zieliński, architekt i prezes MOFO Architekci, który szczególnie zachwycony jest ideą dni otwartych dla mieszkańców regionu.

- Tak ważne są dni otwarte, podczas których będziemy mogli spotkać się odbiorcami architektury i designu. Rozmawiać, uczyć i wymieniać się doświadczeniami – podkreślał Zieliński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych