PARTNER PORTALU

Apartamenty Bakalarska otwierają drzwi

Radius Projekt organizuje Dzień Otwarty w Apartamentach Bakalarska zlokalizowanych na terenie stołecznej dzielnicy Włochy.

Autor: HouseMarket.pl 02 czerwca 2017 11:09

3 czerwca w godzinach 10.00-16.00 w biurze sprzedaży na terenie kompleksu, zainteresowani kupnem mieszkania będą mogli poznać szczegółowe informacje dotyczące projektu

- To najlepsza okazja do zapoznania się z aktualnym stanem prowadzonej inwestycji. Osoby planujące zakup nieruchomości będą mogły ocenić sposób zagospodarowania powierzchni, obejrzeć konkretne apartamenty, sprawdzić jak przebiegają prace oraz wymienić się spostrzeżeniami z potencjalnymi sąsiadami. Ponadto każdy uczestnik może liczyć na specjalną ofertę wyprzedaży mieszkań z budynków A i B. Rabaty będą sięgać aż 40 tys. zł – zachęca Robert Nowakowski, prezes zarządu Radius Projekt Nowy Raków.

Apartamenty Bakalarska to kompleks czterech kameralnych budynków o nowoczesnym, eleganckim wyglądzie gdzie docelowo powstanie ponad 430 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 26-89 m kw. Atrakcyjne położenie między ulicami Łopuszańską, Aleją Krakowską oraz Alejami Jerozolimskimi pozwala na szybki dojazd do wszystkich części miasta, oraz korzystanie z takich atrakcji jak Park Szczęśliwicki. Inwestycja Apartamenty Bakalarska znajdująca się 5,4 km od centrum Warszawy, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Przy inwestycji znajdują się 2 przystanki autobusowe i 3 linie tramwajowe, wszystkie prowadzące do centrum miasta. Inwestycja jest w trakcie budowy, a planowany termin oddania do użytkowania – wrzesień 2017.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych