PARTNER PORTALU

Apartamenty Cosmopolitan sprzedane w 50 proc.

Ponad połowa apartamentów w 44-piętrowym Cosmopolitan przy Twardej 4 w Warszawie znalazła już nabywców.

Autor: Housemarket.pl 07 października 2015 14:09

Cosmopolitan Twarda 4 to ekskluzywny budynek apartamentowy. Całkowicie sfinansowany przez inwestora Tacit Investment, jest jedynym już funkcjonującym tego typu budynkiem w Warszawie.

7 października br. przy okazji otwarcia patio budynku Cosmopolitan - nowej przestrzeni miejskiej z unikalnymi konceptami kulinarnymi, poinformowano, że ponad połowa apartamentów w inwestycji znalazła nabywców.

Cosmopolitan to realizacja projektu Helmuta Jahna – światowej klasy architekta, która wyrosła tuż przy Placu Grzybowskim, w jednym z najbardziej klimatycznych miejsc w Warszawie. W budynku jest 236 wykończonych i wyposażonych apartamentów o powierzchniach od 54 do 194 mkw.

Całkowicie przeszklona fasada zapewnia niesamowity widok na panoramę Warszawy - przede wszystkim na centrum i Pałac Kultury i Nauki oraz biznesowe city z biurowcami w okolicach Ronda ONZ i ul. Emilii Plater. Z okien budynku można podziwiać również Ogród Saski, warszawską starówkę, Żoliborz czy Stadion Narodowy i zakola Wisły. Unikatową cechą inwestycji są uchylne okna, a także wychodzące poza obrys bryły budynku wykusze, które powiększają pole widzenia mieszkańcom apartamentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych