PARTNER PORTALU

Beata Szydło o Narodowym Programie Mieszkaniowym na EEC

Jesteśmy w przededniu ogłoszenia bardzo ambitnego planu wsparcia budownictwa mieszkaniowego w Polsce - powiedziała premier Beata Szydło podczas wystąpienia otwierającego Europejski Kongres Gospodarczy.

Autor: HouseMarket.pl 18 maja 2016 10:46

Uroczysta inauguracja w hali katowickiego Spodka, z udziałem premier Beaty Szydło, rozpoczęła w środę jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych Europy Centralnej. Trzydniowe spotkanie przedsiębiorców, inwestorów i polityków wypełni ponad sto debat i dyskusji poświęconych najważniejszym aktualnym problemom europejskiej gospodarki. Wśród nich nie zabraknie dyskusji na tematy mieszkaniowe.

20 maja o godz. 13.30 o problemach i wyzwaniach polskiego rynku mieszkaniowego dyskutować będą goście panelu pt. Mieszkalnictwo i budownictwo mieszkaniowe. Wśród nich m.in.: Adam Grehl − Wiceprezydent Wrocławia, Arkadiusz Hołda − Założyciel, Przedsiębiorstwo Realizacji Budownictwa Holdimex Sp. z o.o., Włodzimierz Kocon – Wiceprezes, Pierwszy Zastępca Prezesa Zarządu, Bank Gospodarstwa Krajowego, Sławek Muturi − Założyciel, Grupa Mzuri, Michał Sapota − Prezes Zarządu, Murapol SA i Maciej Wójcik − Prezes Zarządu, TDJ Estate Sp. z o.o.

20.05.2016 r. | godz. 13.30-15.00

Mieszkalnictwo i budownictwo mieszkaniowe

Budownictwo mieszkaniowe, komunalne i socjalne. Doświadczenie polskie i europejskie;

Starsza materia – nowe funkcje. Rola rewitalizacji w kształtowaniu polityki mieszkaniowej;

Programy wsparcia i finansowania budownictwa mieszkaniowego, w tym program budowy tanich mieszkań;

Mieszkalnictwo a trendy migracyjne i demograficzne.

Sesje EEC odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym - nowoczesnym gmachu będącym symbolem zmian na Śląsku i w Katowicach, które stawiają na rozwój przemysłu spotkań.

Zapraszamy!

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych