PARTNER PORTALU

BPi Polska debiutuje na poznańskim rynku

BPi Polska zakupiło działkę pod nową inwestycję mieszkaniową w Poznaniu. Będzie to pierwsza inwestycja realizowana przez dewelopera w stolicy Wielkopolski. Poznań jest też czwartym, rynkiem, na który po Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu wkracza BPi.

Autor: housemarket.pl 14 września 2017 09:00

Projekt w Poznaniu jest realizowany jako joint venture wraz z Acteeum Group, międzynarodową firmą działającą na rynku deweloperskim w sektorze nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych oraz zarządzania nieruchomościami.

– Polska jest bardzo ważnym rynkiem nieruchomości dla BPi. Nieustannie poszukujemy atrakcyjnych gruntów pod realizację nowych inwestycji mieszkaniowych we wszystkich polskich miastach, w których jesteśmy obecni. Cieszymy się, że do grona tych miast, po Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu, dołączył również Poznań – powiedział Mariusz Rodak, dyrektor generalny BPi Polska.

Nowo zakupiona działka znajduje się przy ul. Droga Dębińska nad brzegiem Warty w Poznaniu. To kolejna niezwykle atrakcyjna lokalizacja, w której inwestuje BPi Polska. Poza malowniczym sąsiedztwem rzeki, w pobliżu nieruchomości znajdują się liczne tereny zielone, w tym Park Tadeusza Mazowieckiego i Parka im. Jana Pawła II. Infrastruktura komunikacji miejskiej w najbliższym otoczeniu zapewni z kolei wygodny dojazd do pobliskiego centrum miasta. Do słynnego Starego Browaru można dojść stąd na piechotę w zaledwie kwadrans. Niewiele dalej jest do placu Wolności i poznańskiego Ratusza na Starym Rynku.

Projekt inwestycji przewiduje powstanie zespołu budynków mieszkalnych z funkcją usługową i garażami podziemnymi. Szczegóły inwestycji, mają zostać przedstawione jeszcze w tym roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych