PARTNER PORTALU

Budimex Nieruchomości zachęca do robienia... krzywych pompek. Nietypowa kampania dewelopera

Budimex Nieruchomości wychodzi naprzeciw młodym ludziom, którzy mieszkają z rodzicami lub wynajmują mieszkanie. Deweloper zaangażował się w nietypową kampanię, która robi furorę w mediach społecznościowych.

Autor: HouseMarket.pl 29 czerwca 2016 09:30

Czemu w Krakowie robią krzywe pompki? Powodów zapewne może być kilka. Jeden z nich pokazuje Maciek. Ciasny pokój nie dał mu wyboru - jest za mało miejsca, aby robić normalne pompki. Stąd pomysł na krzywe. Ale jakie!

Krzywe pompki Maćka zrobiły furorę w sieci – w kilka dni obejrzało je ponad 27 tys. użytkowników YouTube’a. 

Zauważył je nawet znany youtuber Adam „Poszukiwacz” Wiejak, który jest jedną z twarzy kampanii, w którą włączyły się Nowe Czyżyny – projekt mieszkaniowy realizowany przez Budimex Nieruchomości. Postanowił sprawdzić sprawę, czego efektem jest film.

- Bo po co wynajmować ciasne, jak można mieć własne – mówi Mariusz Rysicz, kierownik działu marketingu Budimeksu Nieruchomości. 

Według dewelopera, często młodym ludziom brakuje wiary, że stać ich na zakup własnego mieszkania i to właśnie do nich skierowana jest "lepiejowa" kampania. Realizowana jest w Internecie – przy współpracy z agencją reklamową RoToCo. Działania mają charakter niestandardowy i interaktywny. Aktywizują młodych krakowian i premiują ich zaangażowanie oraz kreatywność nagrodami o łącznej wartości 10 tys. złotych. Ta właśnie kwota jest do zdobycia konkursie #LepiejSwoje.

- Przy dobrej zabawie chcemy też zwrócić uwagę odbiorców, że w większości przypadków rata kredytu za mieszkanie jest niższa od czynszu za wynajem. Z kolei korzyści z własnego „M” są o wiele większe. Czekamy na zgłoszenia. Liczymy, że krakowianie pobawią się słowem i pokażą (zdjęcie, film) swój kunszt do układania „lepiejowych” wierszyków. To przecież tu, w Krakowie, powstały lepieje. Zawdzięczamy je Wisławie Szymborskiej – dodaje Rysicz.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych