PARTNER PORTALU

Cena i bezpieczeństwo relacji kluczowymi czynnikami w transakcjach najmu

Oferta Funduszu Mieszkań na Wynajem jest czymś więcej niż tylko wynajmem lokum. To cały portfel usług związanych z użytkowaniem mieszkania - mówi Ryszard Słowiński, prezes zarządu BGK Nieruchomości.

Autor: HouseMarket.pl 22 lipca 2015 08:58

Rozmowy z najemcami mieszkań należących do Funduszu Mieszkań na Wynajem wskazują, że  jednym z podstawowych czynników, które decydowały o wyborze jest cena i bezpieczeństwo relacji pomiędzy wynajmującym i najemcą.

- Proponujemy wyjątkowe warunki najmu mieszkania. To najemca wybiera okres najmu, na który ma zostać podpisana umowa i może on wynosić nawet 4 lata. Dodatkowo, po upływie tego okresu może zostać przedłużona - mówi Ryszard Słowiński, prezes zarządu BGK Nieruchomości. - Przez cały okres trwania umowy, najemca ma gwarancję stałej stawki czynszu, tym samym nie ma indeksowania, uwzględniania czynników kosztowych, które zwykle wpływają na wzrost ceny np. po cyklu rocznym.

Choć wysokość czynszu nie różni się znacząco od stawek proponowanych przez prywatnych właścicieli mieszkań na wynajem, najemcy Funduszu Mieszkań na Wynajem mają możliwość zameldowania się w danej lokalizacji.

- Nasza propozycja jest czymś więcej niż tylko wynajęciem mieszkania. To cały portfel usług związanych z użytkowaniem mieszkania. W lokalizacjach FMnW mieszkania są w pełni lub częściowo wyposażone, np. w sprzęt AGD. Do tego proponujemy usługi dodatkowe: w przypadku awarii lub jakiegokolwiek problemu związanego z wynajmem do dyspozycji najemców jest Centrum Obsługi Klienta, czynne od poniedziałku do piątku, w godz. 8-18. W sytuacjach szczególnych najemcy mają do dyspozycji linię awaryjną, czynną 24h na dobę przez 365 dni w roku i każda z nich jest dedykowana konkretnej nieruchomości - mówi Ryszard Słowiński. - W przyszłości chcielibyśmy rozszerzać zakres usług dla naszych mieszkańców i tym samym rozwijać infrastrukturę wokół każdej lokalizacji.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych