PARTNER PORTALU

Cosmopolitan oferuje nie tylko apartamenty

42. piętro apartamentowca Cosmopolitan to przestrzeń nietypowa dla budynków mieszkalnych. Tacit Investment kładzie nacisk na duchowy aspekt życia, organizując tam spotkania z ludźmi kultury, sztuki i biznesu.

Autor: HouseMarket.pl 10 marca 2017 14:17

Na 42 piętrze warszawskiego apartamentowca Cosmopolitan odbywają się cykliczne spotkania kulturalne w ramach projektu "4 Strony Świata". Gościem trzeciej edycji był Marcin Kydryński, podróżnik i dziennikarz.

Zaproszeni goście wysłuchali ciekawych historii i wspomnień z podróży Indii, podziwiali też wieczorną panoramę Warszawy z wysokości 150 metrów nad ziemią.

Gościem specjalnym wydarzenia był Ambasador Indii w RP, Ajay Bisaria, który brał udział w dyskusji, opowiadał o swojej ojczyźnie a także podziwiał wybrane fotografie z wyprawy podróżnika. Bogactwo barw prezentowanych zdjęć wypełniło specjalnie zaaranżowaną przestrzeń 42 piętra Cosmopolitan.

Każde ze spotkań w cyklu „4 strony świata” odbywa się w jednym z czterech rogów budynku Cosmopolitan symbolizujących 4 krańce świata. Wcześniej Marcin Kydryński opowiadał już o swoich wyprawach do Afryki oraz o podróżach i życiu w Lizbonie. Tłem wspomnień i rozmów były spektakularne widoki Warszawy.

Cosmopolitan to nowoczesny, całkowicie przeszklony budynek, zaprojektowany przez jednego z najwybitniejszych architektów XXI w. Helmuta Jahna. To wykończone, gotowe do zamieszkania apartamenty premium z dużymi i co ciekawe – otwieranymi oknami. To jasne wnętrza, niepowtarzalny klimat i spektakularne widoki. Budynek zyskał już stałe miejsce na mapie kulturalnych wydarzeń w Warszawie. Organizowane są tam wystawy, koncerty i spotkania z ciekawymi ludźmi. Ryszard Horowitz, Wisława Szymborska, Anna Maria Jopek, Radzimir Dębski, czy Marcin Kydryński – to tylko część wybitnych artystów, których prace bądź oni sami gościli na 42 piętrze Cosmopolitan.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych