PARTNER PORTALU

Czekamy na zgłoszenia do konkursu Housemarket Forum Silesia Awards!

Dziś nie sztuką jest tworzyć inwestycje mieszkaniowe, jakich wiele i konkurować wyłącznie ceną. Przygotowanie projektu, który doda wartości całemu przedsięwzięciu, będzie doskonale zlokalizowany i uszyty na miarę potrzeb lokalnego rynku, a przy tym nie będzie powalał ceną, to gwarancja rynkowego sukcesu. Takie projekty chcemy nagrodzić nagrodą Housemarket Forum Silesia Awards 2016. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada br.

Autor: Housemarket.pl 24 listopada 2015 12:02

Konkurs towarzyszy konferencji Housemarket Forum Silesia 2016 (11-12 lutego 2016 roku, MCK w Katowicach) oraz eventowi 4 Design Days (11-14 lutego 2016 roku, MCK w Katowicach).

W czasach, kiedy jakość inwestycji mieszkaniowych ma szczególne znaczenie, redakcja portalu Housemarket.pl, zdecydowała się nagrodzić projekty, które zmieniają oblicze mieszkaniowego Śląska i wpływają na jakość życia jego mieszkańców.

Kogo nagradzamy:
Deweloperów i ich projekty mieszkaniowe zrealizowane na Śląsku w latach 2013-2015. Chcemy nagrodzić inwestycje wyróżniające się jakością, nadające nowy wymiar otoczeniu, w którym powstały. Szansę na statuetkę mają przedsięwzięcia, które przyczyniły się do rozwoju miasta i wpisały się w potrzeby jego mieszkańców. 

Kategorie:
Deweloper
Osiedle mieszkaniowe
Domy jednorodzinne
Lofty i apartamenty
Osiedle przyjazne rodzinie
Zielone osiedle
Architektura

Jak zgłosić inwestycję:

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zgłoszenie wraz z opisem inwestycji/spółki i materiałem zdjęciowym na adres: nagrody@housemarket.pl do 30 listopada 2015 roku

Więcej informacji: www.4dd.pl

Jak wybieramy:
Każdy z Członków Jury oraz czytelnicy portalu Housemarket.pl przesyłają pod wskazany adres: nagrody@housemarket.pl zgłoszenia (propozycje do nominacji). Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 listopada 2015 roku.
Na podstawie zgłoszeń od Członków Jury oraz Czytelników portalu Redakcja tworzy listę TOP 5 dla każdej kategorii – publikacja na portalu Housemarket.pl – 18 grudnia 2015 roku.
Po publikacji listy nominowanych Członkowie Jury wskazują po jednym nominowanym z każdej kategorii, który ich zdaniem zasługuje na nagrodę
Głosowanie Czytelników na portalu Housemarket.pl – do 30 stycznia 2016 roku.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni w poszczególnych kategoriach po podliczeniu wskazań Jury i głosów Czytelników portalu.

Uroczysta Gala wręczenia nagród Housemarket Forum Silesia Awards 2016 odbędzie się 12 lutego 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongres i będzie podsumowaniem Housemarket Forum Silesia 2016 podczas 4 DESIGN DAYS.

Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać (w zależności od kategorii) poniższe elementy:
pełną nazwę inwestycji
wartość inwestycji
data rozpoczęcia inwestycji
data oddania inwestycji do użytku
autor projektu architektonicznego
wykonawca inwestycji
nazwa inwestora wraz z kontaktem (telefon, adres)
nazwa dewelopera wraz z kontaktem (telefon, adres)
zdjęcie o szerokości ok. 2000 pikseli
opis inwestycji/firmy - do 1000 znaków licząc ze spacjami

Więcej informacji: www.4dd.pl oraz Housemarket Forum Silesia Awards

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych